Eesti По-русски in English

Viimased postitused blogis

 • G4Si aasta 2019 horoskoop

  5. veebruaril algas Hiina kalendri järgi Kollase Maa Sea aasta. Vaatasime meiegi taevatähti ning jagame hüva nõu, kuidas aastaks valmis olla.

  Loe edasi...
 • Cash360 hoiab kogu sularahaliikumisel silma peal

  G4Si pakutav uuenduslik sularahaveo ja -töötluse teenuse Cash360 on aastaga teinud suure arenguhüppe. Kliendile on kättesaadavaks tehtud detailsed andmed sularaha liikumisest ja see võimaldab kliendil komplekteerida talle sobivaima Cash360 lahenduse. Sularaharingluse moodsast lahendusest annab ülevaate tehnoloogia arendusjuht Viljar Kont.

  Loe edasi...
 • Eesti üht kuulsamat koera kasvatav Helen Marts: üksi olles tulevad talle ootamatud mõtted pähe

  Inimese hooletusest süttinud tulekahjudest oleme kuulnud kõik, aga kuidas on lood lemmiklooma turvalisusega hetkedel, kui omanik ise kodust eemal viibib? Kuidas kodu enda ja lemmiklooma jaoks turvaliseks muuta kommenteerivad fotograaf Helen Marts ja tema nova scotia retriiver Eddie, kellest on aastaga kasvanud koertemaailmas arvestatav mõjuisik.

  Loe edasi...
 • Võtkem eeskuju! Tuuli Rand kinkis oma vanematele jõuluks Nublu

  Vaata videost, mida tegi laulja Tuuli Rand, et oma vanemate kodu turvalisemaks muuta.

  Loe edasi...
 • 10 asja, mida sa Nublu kohta kindlasti teadma peaks

  Nutikas Nublu suitsuandur valvab korraga hoonet nii tulekahju kui ka vingugaasi eest ja teavitab ohu korral iseseisvalt G4Si juhtimiskeskust, mis saadab olukorda kontrollima patrulli või kutsub appi päästjad. Lisaks sellele on veel palju huvitavat, mida sa Nublu kohta teada võiks.

  Loe edasi...
 • Kuhu on õige vingugaasiandurit paigaldada? Sellega on segadus, mis maksab Eestis elusid

  Nii päästjate kui ka ekspertide seas pole üksmeelt füüsikalise tõsiasja suhtes: kas vingugaas on õhust kergem või raskem? Segaduse tõttu paigaldavad inimesed vingugaasianduri valesse kohta ja riskivad eludega.

  Loe edasi...

Kõik postitused

G4S Soovitab

Kas teadsid, et vahtkustuteid ja pulberkustuteid peab taatlema? Tehniku järgmise külaskäigu ajal soovitame talle kõik oma tulekustutid ja nende asukohad ära näidata. Vajadusel toob ta need ka G4S’i hooldusesse.

Esmaabitarbed nii kodus kui kontoris on justkui omalaadseks tervisekindlustuseks. Selleks, et sest tagatisest ka kasu oleks, tuleks aeg-ajalt üle kontrollida, mida see kapp sisaldab.

Pakume laia valikut äri- ja turvakoolitusi. Meie trumbiks on koolitajad, kes annavad edasi teoreetilisi teadmisi, illustreerides neid rikkalike praktiliste näidetega.

G4S toetab

Eesti ühe suurima ettevõttena tunneb G4S suurt vastutust ühiskondliku arengu eest.

Audentese spordikooli juures harjutavad poistegrupid mängivad alates 2016. aastast G4S Noorteliiga nime all.