Artiklid

Riigikaitsjate toetaja eritunnustus

21 juuni 2024 11:24

Kaitseminister tunnustas G4Si “Riigikaitsjate toetaja” eritunnustusega

18. juunil tunnustas kaitseminister Lillepaviljonis toimunud üritusel 351 Eesti ettevõtet ja organisatsiooni, kes on andnud märkimisväärse panuse riigikaitsesse. Neist eritunnustuse pälvisid kolm ettevõtet ning G4S oli üks nendest tunnustuse saajatest.

Loe edasi
G4S läbipääsuteenus ehitusplatsidele

20 juuni 2024 15:17

Töötaja kaartide sisseelamise periood saab läbi: maksuamet lubab peagi alustada objektidel kontrollreide

Maksu- ja tolliameti (MTA) teatel on praeguseks väljastatud ligikaudu 17 000 töötaja kaarti ja ametis registreeritud 360 objekti. Seni ühtegi maksuotsust andmete põhjal väljastatud pole, aga MTA lubab, et juuniga saab sisseelamise periood ehitusfirmade jaoks läbi ja alustatakse kontrolle objektidel.

Loe edasi
Suvepuhkusele suundumine

20 juuni 2024 11:39

10 SOOVITUST | Mida teha enne pikemale suvepuhkusele minekut!

Suvi on hea aeg kodumaa avastamiseks või välismaale reisimiseks. Kuid kuidas tagada oma kodu turvalisus ajal, mil see pikemaks ajaks tühjaks jääb? G4Si turvaekspert Tarmo Pärjala toob välja kümme soovitust, mis reisielevuses kergelt ununeda võivad.

Loe edasi
G4S läbipääsuteenus ehitusplatsidele

17 juuni 2024 11:56

Eksperdi nõuanne: millised sammud peaksid astuma, et ehitaja kaart enda objektil tööle saada

Kui ehitusobjekti töötajal on olemas tööaja kaart, aitab peatöövõtjal Maksu- ja Tolliameti nõutud andmete kogumist ja edastamist lihtsustada ehitusplatsidele loodud läbipääsuteenus. G4S Eesti teenusejuht Dmitri Šabunov jagab juhtnööre, kuidas ehitajate kaardid ja läbipääsuseade võimalikult kiirelt ja muretult enda objektil toimima saada.

Loe edasi
vingugaasiandur kodus

06 juuni 2024 10:00

Kas üürikorteris on vinguanduri paigaldamine üürniku või üürileandja kohustus?

Vinguanduri kohustusest tahkeküttega hoonetes on nüüdseks vast enamik kuulnud, aga kes vastutab selle olemasolu eest üürikorteris – on see üürileandja või üürniku kohustus?

Loe edasi