Küpsiste kasutamine

Mis on küpsis?
Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mis salvestatakse Teie arvutisse või muusse seadmesse (telefoni), kui külastate veebilehti. Tekstifail võimaldab muuta kasutajakogemust paremaks. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada ja kaitsta G4Si teenuseid ning tagada, et G4Si pakkumused vastaksid paremini Teie vajadustele. Küpsiste kaudu saab tagada mugavamat ja turvalisemat kasutajakogemust.

Seadus sätestab, et võime salvestada küpsiseid teie seadmesse, kui need on saidi tööks hädavajalikud. Kõigi teiste küpsiste salvestamiseks on vaja Teie luba. Käesolev sait kasutab mitmeid erinevat tüüpi küpsiseid. Mõned küpsised salvestatakse meie lehtedel esinevate kolmandate osapoolte poolt.

Missuguseid küpsiseid kasutab G4S ja mis eesmärkidel?

G4S kasutab kahte liiki küpsiseid: püsi- ja seansiküpsiseid. Need erinevad kasutuseesmärgi ja talletamisaja poolest.

Seansiküpsised salvestuvad üksnes ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Seansiküpsiseid kasutame statistika ja analüüsi jaoks.

Püsiküpsised salvestuvad mingiks kindlaks ajaperioodiks, mis võib olla 1 kuust 10 aastani, kuid soovi korral saate need ise seadmest kustutada.

Kuidas saab kasutaja küpsiste kasutamist muuta ja valida?

Kui Te ei soovi, et Teie seadmetes kasutatakse küpsiseid, saate muuta oma veebilehitseja turvasätteid. Sealt saate muuta küpsiste salvestumisest teavitamise seadeid või kõik küpsised ära blokeerida. Samuti saate kustutada kõik Teie seadmesse salvestunud küpsised. Kõikide küpsiste blokeerimisel ei pruugi aga mõned veebilehe funktsioonid töötada. Ilma, et see veebilehe funktsioonidele mõju avaldaks, on võimalik keelata püsiküpsiste kasutamine. Kui Te aga seansiküpsiseid ei luba, ei saa Te meie veebisaitidel pakutavaid G4Si võrguteenuseid tervenisti kasutada. Juhime Teie tähelepanu sellele, et turvasätteid tuleb muuta igas veebilehitsejas eraldi ja et kuvatavad sätted võivad erineda.

Avaldame juhendavad viited enamlevinud veebilehitsejate kohta.
Microsoft Edge
Internet Explorer
Google Chrome
Mozilla Firefox
Safari

Kust saab lisateavet?

Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust e-posti aadressil andmekaitse@ee.g4s.com.

Milliseid küpsiseid kasutame?

www.g4s.ee lehel kasutatavate küpsiste ja Teie nõusoleku detailidega saate tutvuda lehel Küpsiste seaded.