Nutivõti

Nutivõti - nutikas võtmevaba läbipääsusüsteem

Nutivõti

Töötab kasutaja nutitelefoniga

Sobib ka olemasolevatele läbipääsusüsteemidele

Piiramatu arv kasutajaid ja läbipääse

MIS ON NUTIVÕTI?

G4S Nutivõti on pilvepõhine teenus, mis ühendab kõik lukud üheks veebipõhiseks läbipääsusüsteemiks.

Nutivõtme lahendus sobib asutustele, kus on palju kliente, töötajaid ja külalisi. Samuti ka ettevõtetele, kus kliendid ja töötajad pidevalt vahetuvad, näiteks spordiklubid, hotellid, airbnb-d, ehitusplatsid, väikesadamad ja ka kõik rendipinnad, näiteks kontorihotellid ja laste peotoad.

Nutilukustusega saab anda ligipääsu kindlaks ajaks või kindlatele ruumidele. G4S Nutivõtme süsteemi võib ühendada ka turnikeed, tõkkepuud ja autoväravad, vitriini- ja kapiuksed. Valikus on ka nutikas tabalukk.

KUIDAS G4S NUTIVÕTI TÖÖTAB?

G4S Nutivõti on läbipääsusüsteemi haldusportaal, mis ühendab ettevõtte lukustussüsteemid. Süsteemi omanik annab kasutajatele ligipääsu kindlatesse ruumidesse või kindlaks ajaks.

Ligipääsu saab anda nii reaalajas kui ka varem ette seadistades. Kasutaja saab registreerimislingi e-kirja teel. Uus kasutaja peab alla laadima G4S Nutivõtme äpi ning peale registeerumist seotakse telefon kindla kasutaja läbipääsuõigusega. Luku avamiseks on vaja kaasa võtta vaid enda telefon. Kui telefon peaks kaduma või kasutajal ei ole enam läbipääsuõigust, saab süsteemi omanik läbipääsu kohe tühistada.

olemasolev läbipääsusüsteem
Läbipääsusüsteem on juba olemas?

G4S Nutivõtit on võimalik siduda juba eksisteeriva läbipääsusüsteemiga. Selleks paigaldatakse olemasolevatele lukkudele lisamoodulid. Ka olemasolevad mehaanilised lukke saab muuta elektrooniliseks, paigaldades lukule lisasüsteemi. 

G4S Nutivõti kasvab koos Sinu ettevõttega
Nutivõti kasvab koos Sinu ettevõttega

Süsteem võimaldab lisada piiramatu arvu kasutajaid ja läbipääse. G4S Nutivõtme teenuse eeliseks on see, et iga kasutaja eest eraldi tasuma ei pea ning piiramatu hulk kasutajaid on juba kuutasu sees.

KÜSI PAKKUMIST