Ma tahan seda seljakotti!

Jaga

Kui oled seljakotiusku, siis oleme kindlad, et tahad XD Designi seljakotti endale lihtsalt seepärast, et selle disain on nii lahe. Aga mis peamine – XD Designi kotid on väga turvalised ja praktilised. Täielik unistuste seljakoti kombo! Mismoodi saab üks seljakott olla turvaline ehk mis on need põhjused, miks võid osta XD Designi kahte populaarsemat seljakotti G4Si e-poest, saad teada nüüd ja kohe.

2 minutit lugemist

XD Design sai 2016. aastal alguse Hollandist. Esimesed turvalised seljakotid, disainitud moodsale linnainimesele, toodi turule tänu Kickstarterile. Nüüdseks on kotid jõudnud üle maailma 50 riiki ja neid müüakse enam kui 3000 müügikohas.

Mõeldud on need kotid moodsale linnainimesele, kes tahab turvaliselt ja mugavalt ringi liikuda ning mõtleb ka sellele, millise jalajälje tema ostetud tooted meie planeedile jätavad. Kuigi XD Designi kottide valik on suur, panime oma e-poodi välja nendest kaks, mis meie arust kõige praktilisemad.

Nendeks on legendaarne Bobby Hero Regular, XD Designi esimene seljakott, ja praktiline Bobby Bizz, mida saab kasutada seljakoti, õlakoti või portfellina.

Mis teeb XD Designi seljakotid teistest paremaks?

Turvaline!

Turvaettevõttena on meile muidugi esmatähtis asjaolu, et nende seljakottide juures on tõesti mõeldud turvalisusele. Võid nendega julgelt astuda rahvast täis bussi või trolli, ilma et peaksid kartma, et keegi su rahakoti seljakotist ära varastab.

bobby bizz

Kõik seljakoti lukud on peidetud ja lihtsalt selja taga seisja neid avada ei saa. Kotid on valmistatud kangast, mida ei ole võimalik ka noaga läbi lõigata. 

Lisaks on neil RFID kaitsega (Raadiosignaalide kilp, mis kaitseb NFC tehnoloogiat kasutavaid kaarte nagu pangakaardid, aga ka näiteks ühistranspordi kaart) taskud, kus on näiteks mugav kanda pangakaarti või mõnd muud kaarti, mida on vaja kiirelt kätte saada. Samas ei pea muretsema, et keegi kaardilt möödaminnes raha enda kontole ümber tõstab, ilma et Sul füüsiliselt midagi kaotsi läheks või Sa asjast enne aru saaks, kui juba hilja.

Lisaks on seljakottidel helkurribad, mis ka pimedal ajal liikudes ohutusele kaasa aitavad.

bobby hero

Mõnusalt mugav!
Kõik seljakotid on tõesti kerged ja mugavad. Bobby Hero koti seljatagune ja õlarihmad on polsterdatud, nii et Sul on mugav seljakotiga ringi käia kasvõi terve pikk päev.

Püsi ühenduses!
Kotil on telefoni mugavaks laadimiseks USB-juhe toodud juba läbi koti. Saad näiteks kotti panna akupanga ja ühendada selle telefoniga, millega parajasti kõneled.

Ole organiseeritud!
Seljakotis on asjade mugavaks ja turvaliseks hoiustamiseks palju vahesid, sahtleid ja pisikesi taskuid. Igaühel oma mõte, miks see on just seal, kus on, ja milleks seda on kõige parem kasutada.

Mõtle vastutustundlikult!
XD Design kasutab toodete ja pakkematerjalide juures nii palju taaskasutusmaterjale kui võimalik. XDVision 2020 on plaan, mis on paika pandud selleks, et olla tee lõpus 100% jätkusuutlik ettevõte – kasutatavates materjalides, pakendites, tootmises, tarneahelas, kommunikatsioonis ehk kõiges, mida tehakse.

Bobby Hero Regular punane ja hall seljakott ning Bobby Bizz must portfell-seljakott on nüüd müügil ka G4Si e-poes. Mine kohe uudistama ja telli ära! Seljakott jõuab Sinu valitud Omniva pakiautomaati paari tööpäeva jooksul.

Jaga
19 mai 2023 06:28