Turvagarantii

Alati on meeldiv tulla koju teadmisega, et kõik on täpselt samas seisukorras kui lahkudes. Ega asjata öelda, et Sinu kodu on Sinu kindlus. Olles valinud G4S Koduvalve, oled teinud suure sammu, kaitsmaks oma kodu nii sissetungide kui ka paljude teiste ohtude eest.

Seda esineb küll äärmiselt harva, kuid vahel otsustab mõni jultunum varas end siiski proovile panna ja tungida G4Si poolt valvatavale objektile. Valvesüsteemi tööle hakates jõuab ta aga halvimal juhul kiirkorras näpata mõne üksiku käeulatuses olnud eseme või põgeneb sootuks – tihti otse G4Si patrullekipaaži käte vahele. Sellisel juhul jääbki ainsaks kahjuks lõhutud ukselukk või aken. Enam ei pea Sa vargusest tekkinud varalise kahju pärast muretsema – suuremad kaod saavad niikuinii ära hoitud, järelejäänud osa korvab TURVAGARANTII.

Turvagarantii kehtib Sulle, kui:

  • Oled liitunud G4S Koduvalve täis- või kombineeritud teenusega
  • Omad aktiivset valvelepingut (leping ei tohi olla peatatud/lõpetatud)
  • Kasutad valveobjekti elamiseks
  • Valveobjekt on sissemurdmise/varguse hetkel valvestatud
  • Valvesüsteem on sissemurdmise/varguse hetkel töökorras

Mis kuulub hüvitamisele ja mis summas?

Kõik kahjud hüvitame samaväärsena taassoetamise või taastamise väärtuses. Kogu väljamakstava hüvitise ülempiir on 10 000 eurot, mis enamikul juhtudel on rohkem kui piisav. Omavastutust turvagarantiil ei ole. Seega hüvitame ka kõige väiksemad kulud, mis sissetungi käigus tekkida võivad. G4Si Koduvalve turvagarantii täpsed tingimused leiad siit.