Tahtejõu tuur

Tahtejõu tuur on 2014. aastal Priit Salumäe algatatud heategevuslik rattamaraton, mis kolme päeva jooksul läbib mitusada kilomeetrit Eesti maanteid. Rattatuuriga toetatakse erinevaid liikumispuudega inimeste spordi- ja treeningprojekte.2014. aastal toetati kogutud rahaga Rauno Klauseni käsiratta ostu. 2015. aastal koguti raha Narva ratastoolivehkleja Aleksei Štšeglovi ja teiste Floreti klubi liikmete vehklemisvarustuse soetamiseks. 2016. aasta tuur viis ratturid 615 km ringile Tallinnast Tõstamaale ja läbi Türi tagasi. 2017. aasta rattasõit võeti ette Haapsalu Viigi kooli tugi- ja liikumisaparaadi talitlushäiretega õpilaste abistamiseks. Heategevusprojekti käigus kogutud raha eest plaanitakse osta spetsiaalne elektritrenažöör – mitmekülgne taastusraviseade, mis sobib nii üla- kui alakeha treeninguks.

2018. aastal juba viiendat aastat toimunud Tahtejõu tuur ulatas abikäe neile, kes vajavad erilist ratast kui abivahendit, millega igapäevaseid tegemisi vähema vaevaga toimetada ja mis võimaldab neil vaatamata puudele omal käel või pere ja sõprade seltsis aktiivselt liikuda ning värskes õhus rattasõitu nautida. Tehti sihtotstarbeline annetus erivajadustega inimeste hoolekandeasutustele ja puuetega inimeste keskustele kolmerattaliste erirataste ostmiseks. 2019. aastal tehti vaheaasta ning 2020. aastal vaatab korraldusmeeskond, kas seda on üldse võimalik tänu riigis kehtivale eriolukorrale korraldada. 
Kuna kõik ratturid teavad omast käest, kui tähtis on pöörata maanteesõidul tähelepanu ohutusele, paneb Tahtejõu tuuri meeskond suurt rõhku teekonna turvalisele läbimisele.G4Sil on hea meel omalt poolt selles osas nõu ja jõuga kaasa aidata. 
Juba kolmandat aastat järjest saadab sõitjaid kõigi kolme päeva jooksul G4Si saatemeeskond. Terve teekonna vältel on nende tööks hoolitseda selle eest, et tuuril osalejatel oleks teedel ja tänavatel ohutu liigelda. Nii saavad ratturid nautida sõitmist ning pärast tuuri lõppu jõuavad kõik tervelt ja rõõmsatena tagasi oma pere juurde.