SA Eesti Pillifond

Meil on hea meel oma turvaline õlg alla panna suurepärasele algatusele SA Eesti Pillifond. Seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. G4S on alates 2017. aasta lõpust pillifondi suurtoetaja ja lisaks aitab turvata hinnalisi pille.

Nii nagu keelpillide väärtus kasvab ajas ja nende suurepärane kõla ei tuhmu eeskujuliku käsitsemise korral ka aastate vältel, usume, et ka meie kogemus turvalisuse alal ajaga vaid kasvab ja muutub üha väärtuslikumaks. Just seepärast julgemegi oma õla alla panna nii suure tähtsusega projektile nagu Eesti Pillifond.


Nicola ja Giuseppe Gagliano viiul aastast 1723 

Selleks, et suurmeistrite pillid saaksid interpreete ja kuulajaid rõõmustada veel vähemalt sama kaua kui need siiani on teinud, võtame need vajadusel hoiule oma üliturvalisse varahoidlasse. Lisaks pakume kõikidele noortele pillifondi pillide kasutajatele võimalust liituda pilli kasutamise ajaks tasuta G4Si Turvagarantiiga Koduvalve teenusega. Ikka selleks, et ka meie andekad noored muusikud saaksid ennast turvaliselt tunda maailma klassikalise muusika kultuuripärandisse kuuluvatel pillidel harjutades ka enda kodus.

SA Eesti Pillifondi kohta loe rohkem siit.