Sinu eest valvel!

Rytmika Elite Team

Rytmika Elite Team on Tartu võimlemisklubi Rütmika meistriklassi rühmvõimlemisrühm.

Rühmvõimlemine (Aesthetic Group Gymnastics) on naiste spordiala, mis sai rahvusvaheliselt tuntuks 1996. aastal, mil toimus Soomes esimene Rühmvõimlemise Rahvusvaheline turniir. Aastate jooksul on harmooniline ja rütmiline liikumine vahetunud põnevate ja keerukate kombinatsioonide ning kehatööseeriatega, meisterlikkust vajavate elementidega (hüpped, tasakaalud, pöörded), koostööde ja efektsete tõstetega. Tipprühmi, kes suudavad publikule enneolematuid sooritusi näidata, saadab võistlustel tormiline aplaus!

Rytmika Elite Team on Tartu võimlemisklubi Rütmika meistriklassi rühmvõimlemisrühm.

2018. aastal võistlesid tüdrukud juuniorklassis nime all VK Rütmika Junior Team. Rühm tegi väga eduka hooaja võites viimasel maailmakarikaetapil pronks medali. Kogu sarja kokkuvõttes astus rühm samuti poodiumile, saavutades Venemaa ja Soome võistkondade järel suurepärase 3. koha. Edukas võistlushooaeg oma põnevate sihtkohtadega nagu Soome, Austria, Ungari, Prantsusmaa ja Brasiilia jääb tervele tiimile pikaks ajaks meelde.

2019. aastal võistleb rühm täiskasvanute arvestuses ehk meistriklassis Rytmika Elite Team nime all. Võistluskava autor on taaskord kogu maailmas tunnustatud koreograaf Antton Laine (Soome).

Rühma kuulub 12 tüdrukut vanuses 14-17 a. Rühma liikmed treenivad 6 korda nädalas 3 tundi korraga, et saavutada endale võetud eesmärke. Rühma liikmed õpivad erinevates Tartu koolides ja üks tüdruk sõidab iga päev treeningule Viljandist.

Rytmika Elite Team lubab kogu ihu ja hingega võidelda kõrgete kohtade eest nii Eestis peetavatel võistlustel, maailmakarikasarjas Wold Cup kui ka Euroopa ja maailmameistrivõistlustel. Rühma eesmärk on igal võistlusel anda endast parim!

2019. aasta algus on olnud edukas! Miss Valentini raames korraldatud rahvusvahelisel rühmvõimlemisturniiril saavutas rühm 1. koha.

2019. aasta kevadhooaja välisvõistluste sihtkohad on Bulgaaria, Singapur ja Hispaania. Sügishooaja välisvõistlused toimuvad Kreekas ja Ungaris.