Sinu eest valvel!

Leila, Liina ja Lily Luik

Kolmikõed Leila, Liina ja Lily on säravad ja rõõmsameelsed Eesti pikamaajooksjad, kes treenivad Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi all Harry Lembergi juhendamisel. Korrapäraste jooksutreeningutega alustasid õed 2010. aasta märtsis, jõudes tänaseks Eesti naispikamaajooksjate tippu. 2011. aastal võitsid nad kolme peale mitu Eesti meistritiitlit: Liina 10000m ja poolmaratonis ning Leila maratonis. Võisteldes on õed näidanud häid tulemusi ka rahvusvahelisel areenil, olles edukad mitmetel maratonidel üle maailma.

Tartust pärit tüdrukute ambitsioonid ja eesmärgid on seatud kõrgele: unistuseks on esindada Eestit edukalt 2016. aasta Rio de Janeiro olümpiamängude maratoni distantsil.

Lisaks jooksmisele on Leila, Liina ja Lily Luik tegelenud pikka aega ka tantsimisega, mis on andnud neile tugeva kehalise vormi kestvateks jooksutreeninguteks. Suviti on Leila, Liina ja Lily Luik töötanud ka G4Si rannavalvuritena. Kas teadsid, et oma jooksupisiku leidsidki tüdrukud justnimelt G4Sis töötades? See ei ole ka üllatav, kuna G4Si näol on tegu paindliku tööandjaga, kes hoolitseb selle eest, et Sul oleks võimalik kombineerida tööd muude oluliste asjadega elus, olgu nendeks treeningud, kool, mõni põnev hobi või lihtsalt soov veeta rohkem aega pere seltsis.

Vaata, mida arvavad kolmikõed G4Sis töötamisest: