Korvpall

G4S on Eesti Korvpalliliidu suursponsor, andes oma panuse nii täiskasvanute rahvuskoondise kui ka noorkorvpallurite arengule.

Korvpall on vaieldamatult üks populaarsemaid spordialasid, mis ületab ammu vaid mänguväljaku piire. Eestis mängitakse seda rohkem kui 200 klubis ja spordikoolis. Ja kui lisada harrastajatele ka pereliikmed, sõbrad-tuttavad, kes usinalt kaasa löövad, on aktiivseid kossusõpru kaugelt üle kümnete tuhandete.

G4S on Eesti korvpalli suurtoetaja. Meie abiga jõuavad korvpalli Meistriliiga ja rahvuskoondise mängud aastas kokku üle 600 000 pealtvaatajani, nii saalides kui teleülekannetena. Lisaks korvpalli Meistriliiga ja rahvuskoondise suurtoetamisele on G4S peasponsorina toetamas ka Eesti noorte meistrivõistlusi. Alates 2013 sügisest mängivad kõik 13–19aastased noormehed ja neiud G4S Noorteliiga nimelisel turniiril.Audentese spordikooli juurde loodud korvpallikallakuga õppesuuna eesmärk on koguda üle Eesti kokku G4Si Noorteliigas silma jäänud talendikaimad noormängijad, et pakkuda neile ainulaadset võimalust ühendada tippsport ja haridus juba alates 9. klassist. Koos harjutavatele noorsportlastele on tagatud majutus, toitlustus, õppetöö, spordimeditsiini teenused ja väga head treeningtingimused. Spordikooli juures harjutavad poistegrupid mängisid hooajal 2016/2017 ja 2017/2018 Alexela Korvpalli Meistriliigas, just G4S Noorteliiga nime all. Alates 2018/2019 hooajast on nad Saku I liigas. Tüdrukud - mängivad Douglas Balti Korvpalliliiga II divisjonis ja Naiste Meistriliigas.

Paljud väärtused, mis tagavad edu korvpalliplatsil, on väga olulised ka meie äris. Aus mäng, enesedistsipliin - need on vaid paar näidet väärtustest, mida õpetab korvpall noorsportlastele ja kogenud tegijatele. Sotsiaalselt vastutava ettevõttena saab G4S just siin pakkuda ühiskonnale enamat kui igapäevaselt maailma suurima turvaettevõttena tegutsedes.