Andres Kull

2014. aasta augustis tuli Andres Kull Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel jahilaskmises kaevikrajal viiendat korda Eesti meistriks.

Veidi varem, 30. juulil 2013. aastal toimunud Euroopa meistrivõistlusel saavutas ta 14. koha.
Suur eesmärk jõuda 2016 aasta Rio de Janeiro suveolümpiamängudele jäi napilt täitmata. Siiski on 2016. aasta hooaeg olnud eriti edukas. Andres Kull on 2016. aasta Eesti karikavõitja jahilaskmises kaevikrajal ja Euroopa meistrivõistlustel Itaalias saavutas ta karjääri parima, 12. koha. 2017 saavutas ta jahilaskmises Eesti meistri tiitli. 

1984. aastal täitis Andres esimesena noorima sportlasena Nõukogude Liidus meistersportlase normatiivi, pärast seda tulid juba tiitlid nagu mitmekordne NSV Liidu juunioride meister, Eesti meister jahilaskmises ja Eesti parim meeslaskur. Nagu Andres ise ütleb, tuleb selle spordiala puhul vanus pigem kasuks kui kahjuks. Mida rohkem treeningaastaid seljataga, seda kindlam on relva hoidev käsi ja teravam silm. Praegu treenib ta kolm-neli korda nädalas ning käib ohtralt treeninglaagrites, kus koormus veelgi suurem. Suvisel perioodil tegeleb Andres vabal ajal meeleldi jooksmise ja jalgrattasõiduga, talvisel ajal suusatamisega. Lisaks on talle südamelähedased kalastamine ja jahil käimine.