Vaba aeg ja turism

Et tõeliselt nautida vaba aega ja puhkust, on vaja ohutut ja turvalist keskkonda. Kuid tänases maailmas lisandub järjest erinevaid ohte, mis muudavad sellise keskkonna loomise ja säilitamise keeruliseks ülesandeks.

G4S suudab antud ülesande lahendada, pakkudes parimaid ja turvalisimaid lahendusi vabaaja üritustele.

Meil on suur ja põhjalik kogemuste ning oskuste pagas, oleme tegutsenud üritustel üle kogu maailma.

Ülemaailmset kogemust appi võttes oleme turvapartnerina kaasatud ka kõige tähtsamate Eesti suurürituste korraldamisesse. Olgu selleks siis iga eestlase jaoks tähtis laulu- ja tantsupidu, mitmed suured spordivõistlused, kogu Euroopa tähelepanu pälvinud Eurovisiooni lauluvõistluse lõppkontsert või filmi Tenet Tallinnas toimunud võtete korraldamine.

Meie lahendused tagavad meie klientidele – ürituste korraldajatele, riigiasutustele ja eraettevõtetele – suurema turvalisuse, väiksemad kulud ja paremad tulu teenimise võimalused. Üritusel osalejatele tähendab see omakorda paremaid elamusi ning võimalusi nautida vaba aega ja puhkust ohutumalt ning turvalisemas keskkonnas.

Nii suurürituste kui ka väiksemate koosviibimiste korraldamisel on oluline mõista, et turvaliste ja toimivate lahenduste leidmiseks tuleb teada neid probleeme ja takistusi, mis mõjutavad vaba aja veetmist ohutus ning turvalises keskkonnas. Meie aitame näha võimalusi teie maailma turvalisemaks muutmisel.