Sinu eest valvel!

Videovalve korteriühistutele

Järjest enam tunnevad korteriühistud huvi nüüdisaegsete lahenduste vastu, mis aitaksid tagada majaelanike vara turvalise säilimise. Olgu selleks siis keldriboksides olevad asjad, maja lähedal parkivad sõidukid või vandaalide ja rüüstajate eest kaitset vajavad trepikojad ja maja ümbrus.

G4S on välja töötanud videovalvelahendusi paljudele korteriühistutele. Ikka silmas pidades, et klient saaks väikseima kuluga võimalikult suure turvalisuse.

Siin on videoklipp korteriühistutele mõeldud videovalve lahendusest.

Video toob kokkuhoiu

Jõukamad ühistud palkavad omale valvureid. Olukorras, kus inimtööjõu hind aina tõuseb, kuid tehnika muutub üha kvaliteetsemaks ja odavamaks, ei ole kahtlustki, et valvurist loobumine ja hoopis videovalve kasuks otsustamine annab tuntava säästu. G4Si videovalvelahendus korteriühistutele on mõeldud kogukondadele, mille liikmed hoolivad ka sellest, mis toimub nende korteri välisukse taga. Videovalve aitab silma peal hoida kogu territooriumil alates sissesõidust kuni parklas, keldris, garaažis ja trepikojas toimuvani.

Kohti, mida video abil hõlbus jälgida, on rohkemgi. Näiteks prügikonteinerid. On ju paljudele ühistutele tuttav mure, et konteinerisse kipub sattuma võõrast prügi. Või on kahtlus, et prügivedaja ei käi nii tihti kui peab. Või ehk hoopis keegi oma maja elanikest ei hooli prügi sorteerimisest ja pillub toidujäätmeid pakendikonteinerisse. Videovalve abil on kõik need mured lihtsalt lahendavad.

Mänguplats ekraanil

Elamurajoonides on levinud probleem, et laste mänguväljakul käib soovimatuid külastajaid. Nendeks võivad olla puberteedieas teismelised, kes vahel mõne kiige või liumäe kallal oma jõudu näitavad, aga ka kõrvalmajade hoolimatud elanikud, kes oma koertel-kassidel süüdimatult liivakasti reostada lasevad. Et teie põnnidel oleks turvaline mängida, kaaluge tõsiselt ka mänguväljakule kaamera paigaldamist. Tasub teada, et videovalve abil on igal pereemal võimalik oma lapse tegevust mänguväljakul arvuti- või teleriekraanilt jälgida.

Üksteisest hoolivates väikestes kogukondades on loomulik, et naaber hoiab jõudumööda silma peal ka naabri varal. Kuid paratamatult ei jõua naabrite silmad kõikidesse vajalikesse kohtadesse. Rääkimata sellest, et naabri silmad ei salvesta tõendusmaterjali.

Turvakaamera salvestus võimaldab hiljem tuvastada võimaliku vargus- või kahjujuhtumi, annab tõendeid päti kinni pidamiseks ja vastutusele võtmiseks.

Pätt pelgab videot

Oluline on ka, et videovalvesüsteemi olemasolu aitab efektiivselt pahategusid, kahjujuhtumeid ning nende menetlemisega kaasnevat aja- ja närvikulu ennetada – pätt lihtsalt väldib kohti, kus on oht vahele jääda. G4Si videovalveseadmeid on võimalik soodsalt osta ja kui ühekordne investeering tundub suurena, siis vajadusel anname seadmed ka rendile.

Tutvu G4Si poolt pakutavate videovalveseadmetega siin

Konsultatsioon ja videovalve lahenduste välja töötamine on ühistule tasuta. Anna meile enda soovidest teada!