Iseteenindus

G4S Autovalvega kaasneb spetsiaalne veebikeskkond, mis võimaldab igal ajal vaadata sõiduki asukohta, planeerida teekonda, otsida aadresse. G4S Autovalve Pro Iseteenindus on veelgi laiema funktsionaalsusega, võimaldades lisaks pidada sõidupäevikut, koostada raporteid ning palju muud.


G4S Autovalve iseteeninduse võimalused Autovalve kliendile

Kaart

Vaata kõikide sõidukite tegevust reaalajas ja minevikus.Sõidukite viimased andmed


Kaardimooduli abil on võimalik igal hetkel heita pilk oma sõidukite hetkeasukohale kaardil, näha viimast liikumiskiirust ja -suunda ning leida sõiduki täpne aadress.

Sõidukite teekonnad kaardil


Vaid ühe klikiga saad kuvada sõiduki käimasoleva päeva teekonna või otsida minevikust välja huvipakkuvad kuupäevad ja laadida vastav teekond kaardile. Teekonna joone parema selguse nimel on märgitud sõidu algus- ja lõpp-punkt ning kõik vahepealsed peatuspunktid erivärviliste tähistega.
Teekonna läbimängimine

Hea ülevaate annab ka integreeritud graafik ja pleier, mille abil on võimalik käivitada läbitud teekonna animeerimine kaardil ning näha
visuaalselt liikumiskiirust, sõiduki süüte asendit ja kütuse taset. Kui teie sõidukiga on ühendatud lisaseadmed nagu näiteks vilkur või plafoon, kuvatakse nende töö samuti graafik-pleieris.

Aadressotsing

Kui tarvis leida mõnd asukohta, on abiks aadressotsing, mis töötab nii Eestis kui välismaal kõige täpsemate andmete põhjal ning huvipakkuva objekti aadressi leidmine on vaid hiirekliki kaugusel.
Teekonna planeerimine ja kauguste mõõtmine


Tihtipeale on vajalik planeerida oma järgmise päeva käike või lihtsalt näha, mitu kilomeetrit on tarvis läbida, jõudmaks soovitud sihtkohtadesse. Selleks on loodud spetsiaalne vahend, mille abil saab väga kergesti mõõta teekondade pikkusi mööda teid mitmete peatuspunktide vahel.

Parimad võimalikud kaardid

SeeMe's on lai valik aluskaarte - alati ühtlaselt head Regio kaardid Eesti kohta, väga kiiresti täiendatavad OpenStreetMapi kaardid, ülemaailmse ulatusega Google kaardid ning eriti täpsed Maa-ameti kaardid.
G4S Autovalve iseteeninduse võimalused Autovalve Pro kliendile


Sõidud ja päevik

Autovalve Pro Iseteeninduskeskkonnas on lai valik aluskaarte - alati ühtlaselt head Regio kaardid Eesti kohta, väga kiiresti täiendatavad OpenStreetMapi kaardid, ülemaailmse ulatusega Google kaardid ning eriti täpsed Maa-ameti kaardid.
Sõidud kirjeldatud nii nagu vaja

Jälgides sõiduki asukohta ja mootori tööd, koostab SeeMe vaid mõne minuti jooksul pärast sõidu lõppu selle kohta kiire ülevaatliku statistika: algus- ja lõpp-punkti aadressid, läbitud kilomeetrid, sõidetud ja seistud minutid, maksimaalne ja keskmine kiirus. Selle info põhjal on väga lihtne täita sõidupäevikut, kus saab märkida sõidukas era- või ametisõiduks, määrata selle tüüp ja juht ning lisada vaba kommentaar.Sõidupäevik täitub ise

Sõidupäeviku täitmine paberil või koguni tagantjärele võib olla üsna tüütu. SeeMe võimaldab sisestada odomeetri näit parajasti siis, kui see meelde tuleb, ja kõik vahepealsed väärtused arvutatakse välja vaid mõne hetkega, mille tulemusel täitub sõidupäevik vähese seadistamise järel täiesti ise, võttes aluseks töö- ja puhkeja või sõidetud trajektooride algus- ja lõpp-punktid. SeeMe poolt loodav sõidupäevik on Maksu- ja Tolliameti poolt dokumendina aktsepteeritud.

Märguanded hoolduste kohta

SeeMe annab märku ka lähenevatest hooldustest - piisab vaid ühe odomeetri näidu või töötunni kogusumma sisestamisest ning kasutajale saadetakse meilitsi teade peatse autotöökoja külastuse vajalikkusest.


Raportid


Võta kõik kulud lihtsalt kontrolli alla.Ülevaade tegelikest kuludest

Vaid paari hiirekliki kaugusel on kogu sõidukipargi läbitud kilomeetrid, informatsioon kütuse kohta ning jõude- ja seisuajad. SeeMe raportite mooduli eripäraks on see, et kõik aruanded on esitatud võrdlevalt, millest tulenevalt on väga lihtne märgata erinevusi sõidukite kasutamise vahel ning vajadusel reageerida. Kõiki raporteid on võimalik vaadata nii SeeMe's kui eksportida PDF või Exceli XLS formaati.Asukohapõhised raportid

SeeMe üheks peamiseks tugevuseks on asukohaandmete tark kasutamine. Mitmed asukohapõhised koondid annavad esmapilgul suisa üllatava ülevaate sõidukite külastuskohtadest, sinnasõiduks läbitud kilomeetritest ning seal kulutatud ajast, olgu selleks sõiduki juhi isiklikud sihtkohad või ettevõtte kliendid. Selle tulemusel on väga lihtne märgata mustreid, ebakõlasid või ebaühtlusi, mis tavapäraste sõidu- või kulupõhiste raportitega kahe silma vahele jäävad.


                  
Igahommikune ülevaade

Üheks raportite mooduli enim kasutatavaks võimaluseks on aruande regulaarne saatmine kasutaja e-posti aadressile. Niimoodi pole tarvis enam igapäevaselt SeeMe'sse sisse logida - selle asemel laekub valitud perioodi ülevaade hommikuse e-posti hulka.Integreeri oma infosüsteemiga


SeeMe raportite moodul suudab andmeid välja anda ka teistele infosüsteemidele. Kui teie ettevõttes on IT-taiplikke inimesi, siis vähese arendustöö ning standardseid meetodeid kasutades saate kogu info automaatselt omaenda infosüsteemi kanda.
Ei leia sobivat raportit?

Oleme märganud, et ka kõige täiuslikum infosüsteem ei suuda alati rahuldada kliendispetsiifilisi vajadusi ning seepärast oleme ehitanud aruannete süsteemi üles niimoodi, et saaksime jooksvalt ning kiiresti lisada uusi, konkreetse ettevõtte soovidele vastavaid väljundeid. Kui oskate soovida midagi uut, suudame meie seda ka teha.