Sinu eest valvel!

Videovalve

G4Si Videovalve on Milestone’i XProtecti platvormil toimiv laialdaste võimalustega videovalveteenus, mille aluseks on intelligentse tehnoloogia kombineerimine operatiivse häiretele reageerimisega. G4Si Videovalvega ühendatud kaamerate pildid edastatakse alati G4Si juhtimiskeskusesse, mis võimaldab jälgida objekti distantsilt ning tagada suurema efektiivsuse häirete fikseerimisel ja süsteemi monitoorimisel.

Milestone on juhtiv IP-põhiste videohalduslahenduste pakkuja maailmas, nende tarkvara kasutab rohkem kui 100 000 objekti. Milestone'i XProtecti videohaldustarkvara põhineb avatud platvormil, mis tähendab, et kolmandatel osapooltel on võimalus luua tarkvarale lisamooduleid ja selle kaudu lisada videovalvesüsteemile uusi funktsioone või integreerida seda erinevate teiste süsteemidega. Parimateks integratsiooninäideteks on innovaatilised videoanalüütika lahendused, sõiduki numbrituvastus, kassavalve, läbipääsusüsteemid, IP-fonosüsteemid, hooneautomaatika jne.

Võrreldes traditsioonilise tehnilise valvega on G4Si Videovalve abil võimalik tagada objektide turvalisust tunduvalt kõrgemal tasemel. Lisaks pakub teenus olulist täiendust, paljudel juhtudel ka soodsamat alternatiivi kohapealsele mehitatud valvele.

Täpsema info saamiseks helistage telefonil 651 1911 või pöörduge lähimasse G4Si esindusse.

Saada päring siit: