Sinu eest valvel!

Cash360– kõige tõhusam sularahalahendus Sinu ärile

Cash360 on uuenduslik sularahaveo ja –töötluse teenus, mis põhineb senisest enam tehnoloogial ja iseteenindusel, pakkudes Sulle väga paindlikku võimalust oma rahaasjade ajamiseks. Teenuse peamised eelised on turvalisus ja võimalus hoida kokku tööjõukulusid, mis kaasnevad raha hoidmise ja ülelugemisega.

Sularaha käitlemine kätkeb endas paljudele ettevõtetele suhteliselt riskantseid ning ka kulukaid tegevusi – aeg, tööjõukulu, vead raha lugemisel, eksimused dokumentatsioonis.
Sularaha käitlemise standardteenuse puhul G4S transpordib ja kontrollib sularaha ning kannab selle kliendi kontole. Suur osa toimingutest jääb tavapärase teenuse korral siiski kliendi teha ja vastutada: sularaha kogumine, lugemine, pakendamine, arvepidamine ja inkassaatori tellimine.

Cash360 teenus muudab sularahaga seotud toimingud kliendile võimalikult mugavaks, kiireks ja efektiivseks.
 

Cash360
on G4Si kõige nüüdisaegsem sularaha käitlemise teenus, mis muudab tülikad sularahatoimingud lihtsaks. Kõik, mida vajad sularaha käitlemiseks on nüüd ühes teenuses koos: nutikas seif, sularaha vedu ja töötlus.

Cash360 teenus loob Sinu ärile hulgaliselt lisaväärtust:

 • luues võimaluse muuta rahakäitlus efektiivsemaks ja optimeerida selle kulusid
 • hoides kokku tööjõukulude ja investeeringute arvelt, mis tulnuks teha juhul, kui raha ülelugemine toimuks kohapeal käsitsi
 • vabastades murest raha ülelugemisel tekkivate vigade pärast – nutiseif loendab sisestatavad kupüürid või mündid üle automaatselt, tuvastades vigased ja võltsingukahtlusega rahatähed
 • hoides kokku rahaveole kuluvat aega ja raha
 • lubades tänu kasutajaliidesele kõiki sularahaga tehtud toiminguid ühest kohast jälgida
 • võimaldades vähendada rahakäitlemisega seonduvaid siseriske ja parandada üldist turvalisust
 • võimaldades igal ajahetkel oma sularahavarusid täiendada, ootamata selleks inkassaatorit, kui oled valinud raha väljastamise funktsiooniga nutiseifi, mis muudab asjaajamise G4Siga kiiremaks ja mugavamaks
 • kaotades kliendi jaoks turvapakendiga seotud tülikad toimingud ja kaasnevad kulutused

Cash360 terviklik teenus võimaldab kliendi jaoks viia sularaha käitlemise toimingud, aja kui ka riskid minimaalseks.

Cash360 nutiseif

Nutiseif
on Sinu ettevõtte ruumidesse paigaldatav sularahakäitlusseade, kuhu on võimalik igal ajal raha sisestada (sh hilisõhtul kassade sulgemise ajal) ja soovi korral ka välja võtta (nt hommikused kassapõhjad). Nutiseifi ei ole vaja välja osta, selle rent ja hooldus sisaldub teenuse hinnas.

Sinu ettevõttesse paigaldatav nutikas seif:

 • loeb kõik rahatähed automaatselt üle ning hoiustab need turvaliselt, tuvastades ühtlasi vigased ja võltsingukahtlusega rahatähed
 • peab ise arvestust, kes, millal ja milliseid toiminguid on teinud: raha sisestamised, väljastused ja ka vedu
 • väljastab reaalajas toiminguraportid ja tšekid tehingute kohta
 • võimaldab haldusportaali kaudu rahavooge jälgida reaalajas ja vajadusel 24/7
 • on võimalik vajadusel liidestada kasutusel oleva majandustarkvaraga
 • võimaldab määrata erinevatele kasutajatele – kliendi personalile, rahavedajatele, hooldustehnikutele – erinevad kasutusõigused
 • hoiustab raha kindlalt ja turvaliselt
 • annab G4Sile automaatselt teada, milline on rahatase seifis. Tänu sellele infole saab G4S toimetada Sinu ettevõtte raha panka turvaliselt, optimaalse vedude arvuga
 • sularahavedu saab toimuda ka kliendist sõltumatult – klient ei pea ootama inkassaatori järel ja vastupidi

Nutiseif teeb seega ära enamiku toimingutest, mida praegu teevad ettevõtted ise, võimaldades hoida kokku aega ja raha ning vähendada vigu.

G4S sularahavedu- ja töötlus

Kuidas Cash360 teenust tellida ja kui palju see maksab?
Mõtle läbi, kas ettevõttes on vaja hoiustada paberraha, münte või hoopis mõlemat? Kas soovid raha ainult turvaliselt hoiustada või on vaja ka näiteks hommikune kassapõhi seifist välja võtta? Cash360 lubab Sul valida välja täpselt sellise nutiseifi, mida vajad. Cash360 teenuse hind sisaldab nutiseifi renti ning hooldust kogu üüriperioodiks.

Kui nutiseif valitud, vaatame koos välja sobiva ruumi, mis täidab vajalikke turva- ja ligipääsunõudeid. Seejärel paigaldame valitud seifi, seadistame selle ja õpetame välja inimesed, kes Sinu ettevõttes seifi kasutama hakkavad. Lepime kokku, millal ja mis alustel toimub seifi tühjendamine – rahavedu ja töötlus hinnastatakse ikka vastavalt teeninduskordade arvule.

Võta meiega ühendust, et leida parim lahendus Sinu ärile. Saadame kohale spetsialistid, kes tutvuvad ettevõtte töö eripäradega ja nõustavad Sind igakülgselt.