Sinu eest valvel!

Videopilk korteriühistule

Kas soovite pilku peal hoida, mis toimub maja ümber, parklas või hoopis trepikojas? G4S tuleb appi. Korteriühistutele mõeldud Videopilgu paketis on kõik, mida vaja, et üks kortermaja saaks korraliku videovalvesüsteemi, millest on tõesti kasu. Pole vaja karta, et keegi kuskil teie tegemistel pidevalt pilku peal hoiab. Kaamera salvestab videomaterjali ja see vaadatakse üle vaid siis, kui aset on leidnud väärtegu või mõni muu sündmus, mille kohta on vaja täpsustavat materjali või tõendeid. G4Si uus teenus aitab Sul silma peal hoida sellel, mis toimub korteriühistu territooriumil ja maksab alates 3 eurost kuus* korteri kohta.


Miks videovalvet vaja on?
Üksteisest hoolivates väikestes kogukondades on loomulik, et naaber hoiab jõudumööda silma peal ka naabri varal. Kuid paratamatult ei näe naabrid kõiki vajalikke kohti. Ja suurtes kortermajades ei olegi võimalik kõiki naabreid tunda. Turvakaamera salvestus aitab hiljem tuvastada võimaliku vargus- või kahjujuhtumi, annab tõendeid päti kinni pidamiseks ja vastutusele võtmiseks.
Oluline on ka teadmine, et videovalvesüsteemi olemasolu korteriühistu territooriumil aitab efektiivselt pahategusid, kahjujuhtumeid ja nende menetlemisega kaasnevat aja- ja närvikulu ennetada – pätt lihtsalt väldib kohti, kus on oht vahele jääda.


Kas arvestatakse meie maja eripäradega?
Just nii! Iga ühistu vaadatakse üle ja leitakse just konkreetsele majale sobiv hulk kaameraid. Meie professionaalsel meeskonnal on pikaajaline kogemus videovalve alal. Aitame teil üles leida õiged kohad, kuhu kaamerad paigaldada, et neist oleks maksimaalselt kasu. Aitame arvestada seadusest tulenevate nõuetega ühiskasutuses olevates ruumides ja aladel filmimise osas.


Mida Videopilk korteriühistule teenus sisaldab?
Videovalvesüsteem
Teenus sisaldab kõike vajalikku kortermaja videovalveks. Olenevalt maja suurusest paigaldatakse vastav hulk kaameraid ja sellest tuleneb ka teenuse kuutasu. Kuid kaameraid ega videovalvesüsteemi ei pea välja ostma, mõlemad sisalduvad Videopilgu teenuse kuutasus. See tähendab, et kui näiteks kaameral peaks ilmnema tehniline rike, vahetab G4S selle uue vastu välja. Korteriühistu selle eest lisaks tasuma ei pea.

Paigaldus ja hooldus
Teenuse hinnas sisaldub ka kogu süsteemi paigaldus ja kord aastas hooldus. Kui tekib mõni tehniline mure, saab abi G4Si tehnilise toe osakonnast. Soovi korral saate kuutasu väiksemaks, tasudes näiteks paigalduse eest eraldi, ühekordse tasuna.

Materjali läbitöötamine
Kui korrarikkumise tõttu on vaja videosalvestistest tõendusmaterjali, teeb G4Si töötaja seda teie eest. Teie ütlete, millal sündmus aset leidis, mida on vaja otsida ja meie leiame selle, kui sündmuse salvestus on arhiivis olemas. Nii ei ole vaja ise aega kulutada, et leida salvestiselt õige koht ja teha sellest väljavõte. G4Si professionaalse töötaja pilk leiab õige koha kiirelt.


Kuidas saame veel abiks olla?
Korteriühistutele mõeldud Videopilgu teenuse saab siduda teiste G4Si teenustega, mis aitavad videovalvest veelgi rohkem kasu saada.

G4Si Nutivõti
G4Si Nutivõtme teenus aitab teil kõik läbipääsud – olgu selleks siis keldrisse viiv uks või parkla tõkkepuu – ühendada üheks pilvepõhiseks läbipääsusüsteemiks. Ei mingeid võtmeid ega pulte, sest teenus toimib läbi kasutaja nutitelefoni. Ühe läbipääsu Nutivõtmega sidumise kuutasu on 12,50 + km, millele lisandub seade, mis muudab teenuse üle Bluetoothi töötavaks. Teenuse kasutajate arv ei ole piiratud ja neid saate lisada ise.
Loe täpsemalt g4s.ee/nutivoti

Patrullteenus korteriühistule
Kui tunnete, et vajate lisakaitset, saab videovalve alati siduda patrullteenusega. See tähendab, et kui märkate teie korteriühistu territooriumil soovimatuid isikuid, rikutakse heakorda või öörahu või vandaalitsetakse, saate appi kutsuda G4Si patrulli. 
Loe täpsemalt g4s.ee/patrullteenuskorteriuhistule

Automaatse tulekahjusignalisatsiooni hooldus
Kas teie korteriühistule on paigaldatud automaatne tulekahjusignalisatsioon ehk lühendatult ATS?
G4S on Eestis oma valdkonnas kõige suurem ATSi hoolduse pakkuja ning meil on kõige rohkem vajaliku kutsetunnistusega tehnikuid üle Eesti.
Kui teie majja on paigaldatud ATS, siis teate kindlasti, et seda tuleb vastavalt seadusele korraliselt hooldada. Hooldust peab tegema pädev isik ehk tal peab olema vajalik kutsetunnistus. Tellides hooldusteenuse G4Sist, maksab see alates 20 eurost kuus (lisandub km) ja sõltub seadmete hulgast ATSi süsteemis. Hooldus toimub vähemalt kord kvartalis ning selle käigus ATSi süsteem puhastatakse ja testitakse selle toimimist.
Kui teie maja ATSi süsteemil on juba hoolduspartner, kuid soovite lasta kontrollida, kas süsteem on nõuetekohaselt hooldatud, saate G4Sist tellida süsteemi ülevaatuse. Selle käigus hindab G4Si spetsialist süsteemi heakorda ja koostab kirjaliku kokkuvõtte.
Loe ATSi hooldusest lähemalt siit ja küsi pakkumist, helistades 651 1800 või kirjutades teenindus@ee.g4s.ee
 

Kõikjale, kuhu vaja silmi, tuleb appi Videopilk korteriühistule!
Võta meiega ühendust täites allolev vorm, helista telefonil 651 1800 või kirjutades teenindus@ee.g4s.ee

 


* 3 eurot kuus korteri kohta maksab teenus juhul, kui majas on 100 korterit ja paigaldatakse kaheksa kaamerat, kliendikohustusega 3 aastat. Kuutasu sisaldab konsultatsiooni enne kaamerate paigaldamist, 30 päeva salvestuse arhiivi, kaheksa kaamera paigaldamist ja süsteemiga ühendamist, kaks korda aastas süsteemi hooldust, kord kuus ühe tunni video läbivaatamise teenust, vajadusel tehnilist nõu G4Si tehniliselt toelt.