Väikevalve ärikliendile

Oleme välja töötanud Väikevalve, mis on taskukohane lahendus just ajutise või
väiksema valvevajadusega äriobjektile. Ühes kompaktses seadmes on koos kõik vajalik. Lisada saab suitsuanduri, mis pakub lisakaitset tulekahju korral.


Praegusel ajal leviv koroonaviirusest põhjustatud haigus Covid-19 mõjutab meid kõiki, aga kahjuks on väga rängalt pihta saanud just väikeettevõtted. Paljud teie seast on pidanud tööaega vähendama, võtma kasutusele erimeetmed või uksed üldse sulgema. Muresid on palju, aga me soovime, et Sa ei peaks selle kõige kõrval muretsema vähemalt oma ettevõtte vara turvalisuse pärast. Soovime anda kindlustunde, et töövahendid ootavad Sind hetkel, mil saad jälle 100% tööle keskenduda.

Miks just väikevalve?

 • Väikevalvet on ülimalt lihtne paigaldada ja saad selle kätte kontaktivabalt. 
  Väikevalve paigaldamiseks ei pea tellima tehnikut. Saadame Sulle seadistatud valvelahenduse kontaktivabalt pakiautomaati, Sina kruvi see lihtsalt vajalikku kohta üles ja pane pistik seina.
 • Väikevalve ei vaja suurt rahalist investeeringut kõiki ruume katvasse keerukasse valvesüsteemi.
  Soodsa registreerimis- ja kuutasu eest saad liikumisanduri, mis töötab ühtlasi keskseadme ning GSM-saatjana. Teenuse kuutasu sisaldab seadmete üüri, SIM-kaarti koos vajaliku andmeedastusmahuga, akusid ja patareisid.
 • Valve sisse- ja väljalülitamine toimub Sinu mobiiltelefoniga – ükskõik mis kell ja kus iganes asud.
  Teenus töötab nii nuti- kui ka nuputelefoniga ja seda on lihtne kasutada. Kuna Väikevalve teenus toimib üle mobiilsidevõrgu, siis teenuse toimimiseks on vajalik Telia levi kohas, kuhu Väikevalve paigaldatakse.
 • ​Häire korral reageerivad meie juhtimiskeskus ja Eesti suurim patrullvõrgustik kiiresti.
  Häire korral edastab Väikevalve seade häireinfo G4S juhtimiskeskusesse. Juhtimiskeskuse töötaja võtab telefoni teel ühendust kliendi kontaktisikuga ja küsib, kas häire põhjuste selgitamiseks tuleb valveobjektile saata patrullekipaaž. Kui tegemist ei ole valehäirega ja kontaktisik peab patrulli saatmist vajalikuks, saadetakse koheselt Sinu objekti kontrollima G4S ekipaaž.

Paigaldus ja kasutusjuhendid:


 


Küsi pakkumist: