Palaviku tuvastamise integreeritud lahendus

Palavik on viirusnakkuste üks peamisi sümptomeid. Üks lihtsamaid viise kõrgenenud kehatemperatuuri tuvastada on soojustehnoloogia kasutamine.

Palaviku tuvastamise integreeritud lahendus on oluline tööriist, et tuvastada kõrgenenud kehatemperatuuri, mis võib olla ka üks koroonaviirus haiguse COVID-19 sümptomitest.

G4Si pakutava lahenduse abil saate paigaldada kas ajutise või püsiva süsteemi läbivaatusalale sisenevate inimeste kehatemperatuuri täpseks mõõtmiseks. Süsteem koosneb termokaameratest ja tipptasemel analüütilistest seadmetest, mida saab soovi korral kasutada koos turvalahendustega.

MIDA ME PAKUME?

G4Si pakutav integreeritud lahendus suudab tuvastada kõrgenenud kehatemperatuuri ja anda sellest teada turva- või valvetöötajale. Seejärel saavad tegutseda kohapealsed töötajad või takistab täielikult integreeritud turvatehnoloogia võimalikul viirusekandjal hoonesse või alale siseneda.

Soojustehnoloogia on:

  • väga tõhus – iga üksikisiku kehatemperatuur tuvastatakse ühe sekundi jooksul. Seda ka järjest mitme inimese skannimise korral, hoides ära viivitused alale sisenemisel.
  • ohutu – toetab kehatemperatuuri kontaktivaba täpset tuvastamist ning mõõdab 3–5 meetri kauguselt. See vähendab füüsilise kontaktiga kaasnevat nakatumisohtu.
  • intuitiivne – süsteem kuvab kehatemperatuuri kriitilisi kõrgenemisi reaalajas, andes neist operaatorile värvi- ja helisignaalidega kiiresti teada.
  • kiiresti üles seatav – lahendus sobib hästi neile, kes peavad süsteemi võimalikult kiiresti tööle saama.
     

Süsteem töös

Süsteem kuvab reaalajas ühe kaamera kaudu kahte pilti – visuaalset ja soojuspilti – ning annab palaviku tuvastamisel häiret. Turvatöötaja saab olukorda ohutust kaugusest jälgida ning tegutseda vaid häire korral.
ERINEVAD LAHENDUSED

Ajutine palaviku tuvastamise integreeritud lahendus

Poolautomaatne lahendus võimaldab süsteemil selleks ette nähtud alal kõndiva inimese kehatemperatuuri automaatselt mõõta (maksimaalne vahemaa 3–5 meetrit × laius 1,4 meetrit).Lahenduse abil on võimalik järjest skannida kuni 30 inimest ning selle nõuetekohane kasutamine ei mõjuta inimeste liikumisvoogu peaaegu üldse. Kaamera ja Blackbody-kalibreerimisseadme saab paigaldada ajutisele statiivile ning ühendada vastava jälgimispunktiga, mis tähendab, et paigaldada saab selle ehitise või IT-taristu tööd segamata. Võimaliku viiruskandja tuvastamisel annab süsteem häiret (valgus- või helisignaali ja/või saadab signaali kaugjälgimisruumi). Turvatöötajad suunavad inimese ohutut vahet hoides täiendavasse kontrolli või paluvad tal lahkuda.


Palaviku tuvastamise integreeritud püsilahendus

Täisautomaatne lahendus võimaldab süsteemil selleks ette nähtud alal kõndiva inimese kehatemperatuuri automaatselt mõõta (maksimaalne vahemaa 3–5 meetrit × laius 1,4 meetrit).

Lahenduse abil on võimalik järjest skannida rohkem kui 30 inimest ning selle nõuetekohane kasutamine ei mõjuta inimeste liikumisvoogu peaaegu üldse. Kaamera ja Blackbody-kalibreerimisseade paigaldatakse püsivalt seinale ning ühendatakse operaatori terminaliga, et minimeerida ruumikasutust ja tagada täielik integreeritus töökeskkonnaga. Kõrgenenud kehatemperatuuriga inimese tuvastamisel saadab süsteem signaali uste lukustamiseks uksesulguritele, kiirväravale või muule sarnasele seadmele. Nii ei pääse inimene hoonesse või näiteks fuajeest edasi liikuma. Lisaks annab süsteem häiret valgus- või helisignaaliga ja/või saadab signaali kaugjälgimisruumi töötajale.
Seejärel saab turvatöötaja inimese vajadusel isoleerida ja suunata läbivaatusalasse täiendavasse kontrolli või paluda tal lahkuda.
Selle stsenaariumi korral võib valitud lahendust rakendada koos mõne teise G4Si pakutava teenusega.

Näiteks:

  • Mehitatud valve
  • Juhtimiskeskus
  • Läbipääsukontrollsüsteemid
  • Videovalve

Parim viis on kasutada lahendust tervikuna nii, et see sisaldab vajalikke seadmeid, kokkulepitud turvaprotseduure ja selleks koolitatud turvatöötajaid.
G4S palaviku tuvastamise integreeritud lahenduses on omavahel kombineeritud kogemus, inimesed, oskusteave, tõkestamine ja avastamine.

 

MIKS PALAVIKU TUVASTAMISE LAHENDUST VAJA ON?

Kuigi kõrge kehatemperatuur ei viita ilmtingimata haigusele, annab see siiski hea võimaluse potentsiaalne viiruskandja ära tunda. See on eriti tähtis pandeemia nagu COVID-19 puhul. Lisaks võimaldab see olukorra professionaalselt ja diskreetselt lahendada.

Täpsema info saamiseks täitke palun kontaktivorm ja me võtame teiega kiirelt ühendust!