Nutivõti - nutikas võtmevaba läbipääsusüsteem

Digitaalne ja nutikas läbipääsusüsteem, mis töötab kasutaja mobiiltelefoniga.
Jäta oma võtmete ja läbipääsukaartidega hüvasti!

Mis on Nutivõti?

G4S Nutivõti on pilvepõhine teenus, mis ühendab kõik lukud üheks veebipõhiseks läbipääsusüsteemiks. See on ideaalne niisugustele ettevõtetele nagu spordiklubid või koolituskeskused, kuhu kliendid peavad pääsema ajutiselt. Kuid see sobib ideaalselt ka suurtele asutustele, kus on palju töötajaid. Selle kaudu on võimalik anda läbipääs kindlaks ajaks või ainult kindlatele ruumidele.
G4S Nutivõtme süsteemi võib ühendada ka turnikeed, tõkkepuud ja autoväravad, vitriini- ja kapiuksed. Isegi tabalukku on võimalik nutika süsteemi kaudu kontrollida.


 


Mis moodi G4S Nutivõti töötab?


G4S Nutivõti on läbipääsusüsteemi haldusportaal, mis ühendab ettevõtte lukud. Pole vahet, milline uks on lukus või kuhu on vaja ligipääsu. Asukohast rääkimata.  
Süsteemi omanik annab kasutajatele ligipääsu kindlatesse ruumidesse, kindlaks ajaks või piiramatult. Seda saab teha reaalajas või juba ette – täpselt nii, nagu vaja on.
Kasutaja saab registreerumislingiga e-kirja. Pärast G4S Nutivõtme äpi oma mobiiltelefoni paigaldamist ja registreerumist seotakse mobiiltelefon kindla kasutaja läbipääsuõigustega. 
Läbipääsu avamiseks on kasutajal vaja vaid seda, et Bluetoothiga mobiiltelefon temaga füüsiliselt kaasas oleks.
Kui mobiil peaks näiteks kaduma või kasutajal ei ole enam läbipääsuõigust, saab süsteemi omanik läbipääsu kohe tühistada.

Kellele me G4S Nutivõtit soovitame?


Usume, et eriti palju kasu on G4S Nutivõtme lahendusest ettevõtetel ja paikadel, kus on palju kliente, töötajaid ja külalisi ehk kõigil suurematel asutustel ja ettevõtetel.
Kuid väga mugav on G4S Nutivõtme läbipääsusüsteem ka ettevõtetele, kus kliendid ja töötajad pidevalt muutuvad ehk spordiklubid, hotellid, airbnb-d, ehitusplatsid, väikesadamad ja ka kõik rendipinnad, näiteks kontorihotellid ja laste peotoad.
G4S Nutivõti sobib ka objektidele, kuhu püsiva internetiühendusega läbipääsusüsteemi rajamine on keerukas.
 

Läbipääsusüsteem on juba olemas?


Ei ole probleemi! G4S Nutivõtit on võimalik siduda juba eksisteeriva läbipääsusüsteemiga, muutes selle nutikaks ja läbi pilvepõhise teenuse töötavaks. Selleks paigaldatakse olemasolevatele lukkudele lisamoodulid. See käib kiirelt ja lihtsalt.
Ka olemasolevad mehaanilised lukud ei ole mureks – need saab muuta elektrooniliseks, paigaldades lukule lisasüsteemi, mis võimaldab neid pilveteenuse kaudu juhtida.

Soovid täiesti uut lahendust?


Paigaldame Sinu soovitud läbipääsudele digitaalsed lukusüsteemid ja lahendused, mis töötavad läbi G4S Nutivõtme läbipääsusüsteemi.
Ei mingeid võtmeid ega kaarte, mida on vaja kasutajatele jagada ja hiljem tagasi saada. G4S Nutivõtme süsteemi liidetud ja digitaalsete lukkudega varustatud uksed, turnikeed või kapid avanevad mugavalt kasutaja mobiiltelefoni abil.

Korraga suuri kulutusi läbipääsusüsteemide nüüdisajastamiseks ei ole vaja teha, sest kui Sa ei soovi lukusüsteeme kohe välja osta, saab nende maksumuse liita kuutasuga.
 

G4S Nutivõti kasvab koos Sinu ettevõttega


Süsteem võimaldab lisada piiramatu arvu kasutajaid ja läbipääse. Mis tähendab, et kui Sinu ettevõte kasvab, teeb seda ka G4S Nutivõti. Eriti hea on see, et iga kasutaja eest eraldi tasuma ei pea. Piiramatu arv kasutajaid on algusest peale kuutasu sees. 

G4Si tugi teenusele alati olemas


Teistest nutikatest läbipääsulahendustest eristab lisaks läbi Bluetoothi töötamisele veel G4Si igakülgne tugi teenusele. See tähendab, et kui vajad abi luku või süsteemi haldusega saad seda G4Sist. 

 

Turvaline ja alati ajakohane


Kogu G4S Nutivõtme tarkvara ja IT-taristu on pilvepõhine. Kuid turvalisuse pärast ei pea muretsema. Süsteemi nüüdisajastatakse pidevalt ning kasutusel on vaid kõige uuemad ja turvalisemad lahendused.
Uued tarkvaraversioonid on kõikidele kasutajatele alati automaatselt kättesaadavad.


Täida kontaktankeet või helista meile 651 1800 ja räägime Sulle täpsemalt, kuidas saab G4S Nutivõti Sinu ettevõttele kasulik olla.