Suvi 2012


 • Räägi, palun!

  Kuupäev: 09.08.2012
  Autor: Priit Sarapuu

  Kas teil on olnud elus hetki, kus sooviksite, et üks või teine teenusepakkuja teie vajadusi paremini mõistaks? Hetki, kus tahaksite teenindajale öelda: „Kuula, palun!“ Ja leida võimaluse oma vajadusest rääkida. Minul on, ja usun, et sama tunnet on tundnud enamik meist. Võttes üle G4S Eesti juhtimise, luban ma, et G4S kuulab oma kliente ja loob senisest enam võimalusi klientidega suhtlemiseks. Seetõttu esitan omalt poolt üleskutse: „Räägi, palun! Meie kuulame.“

 • Nutikas juhtmevaba valve- ja videosüsteem

  Kuupäev: 08.08.2012
  Autor: Veikko Raasuke

  Ajakirja Digi juuninumbris nimetati kümme asja, mis peavad kodus targemaks minema. Selles nimekirjas teisel kohal oli valvesüsteem, mille kohta öeldi, et „see tehnoloogia ei ole enam kasutuskõlblik“ ja „miks ma ei saa seda kõike oma nutitelefonilt teha“. Tundub tõesti loogiline, et tehnika areng peaks kõike seda võimaldama. Ja võimaldabki, mille kinnituseks on nutikas valve- ja videosüsteem iConnect Two-Way.

 • Tuleohutusest

  Kuupäev: 07.08.2012
  Autor: Priit Valk

  Suvel on õige aeg mõelda küttesüsteemi hooldamise peale, sest puhastamata korstendesse ja lõõridesse kogunenud tahm ja nõgi võivad põhjustada tulekahju.

 • Turvaline kool

  Kuupäev: 06.08.2012
  Autor: Ene Raja

  Lapse jaoks on koolitee algus suur muutus. Kindlasti on kas siis teie peres või teie lähedaste peres lapsi, kes lähevad tänavu 1. klassi. Uus olukord on harjumatu nii lapse kui ka täiskasvanu jaoks. Tahame enne septembri algust teiega jagada lihtsamaid tõdesid, et lapse kooliaeg oleks turvaline. Samuti ei tee ülekordamine paha koolijütsidele, kel juba mitmes kooliaasta algamas.

 • Sooduspiletid rahvuskoondise mängudele

  Kuupäev: 05.08.2012
  Autor: Andres Lember

  Eesti korvpalli suurtoetajana on G4Sil hea meel pakkuda oma klientidele sooduspileteid augustis ja septembris toimuvatele rahvuskoondise kodumängudele EM-kvalifikatsiooniturniiril. Oma uudiskirjast leiate personaalse koodi, mille sisestamisel piltilevi.ee keskkonnas saate erakliendina osta mängudele sooduspiletid kahele.