Sinu eest valvel!

Euro

 • G4S Aasta tegija Marek Lass

  Kuupäev: 13.02.2012
  Autor: Andres Treimann

  Perekeskne rahavedaja, aasta tegija tiitliga pärjatud Marek Lass otsib actioni ja adrenaliini, kuid mitte tööst. Marek Lassi tööväline elu on olnud üks sularahadivisjoni hästi hoitud saladusi. Kõik teavad, milline on Marek tööl, aga kui küsin tema endistelt Tallinna kolleegidelt mehe hobide või huvide kohta siis ei saa ma tegelikult midagi teada. 12 aastat koos töötamist ja ei midagi erilist! Mis seal ikka, võtsin Mareki tema vabal päeval ette ja kuulasin üle. Juba 15 minutiga sain sellise infohulga, et kõige kirjeldamiseks võiks välja anda erilehe.Kuna leppisime kohe kokku, et tööst ei räägi, siis oli minu huvi eranditult töövälisele elule suunatud.

 • Kleepuv lahendus kaitseb raha

  Kuupäev: 01.02.2012
  Autor: Andres Treimann

  G4S Cash Solutionsi poolt loodi Inglismaal uudne lahendus, et ennetada kallaletunge inkassaatoritele ja kaitsta klientide raha võimalike röövide eest.

 • G4S: sularaha kasutamise mahud on kasvanud

  Kuupäev: 30.01.2012
  Autor: Julia Garanža

  Möödunud aasta jooksul luges AS G4S Eesti sularahadivisjon 9,9 miljardit eurot, võrreldes mullusega kasvas sorteeritud ja loetud sularaha hulk ligi kaks protsenti (2010. a - 9,7 miljardit eurot).

 • Europrojekti kokkuvõte

  Kuupäev: 10.02.2011
  Autor: Julia Garanža

  Eurod on meil käibel juba üle kuu, kuid G4S Eesti sai nn piltliku joone europrojektile alla tõmmata alles jaanuari lõpus. See muidugi ei tähenda, et kogu töö on lõppenud ja kõik kroonid ringlusest kokku korjatud, kuid numbriliselt saame teha kokkuvõtte, mida rahavahetus meile tähendas.

 • Lõpu valgus

  Kuupäev: 27.01.2011
  Autor: Janno Juhkov

  800 sularahaautomaati ja 24 tundi, 180 postkontorit, 80000 pakitud stardikomplekti, 20% tavapärasest enam ületunnitööd, jumal teab mitu miljardit ringlusest lahkuvat üleloetud krooni, mustmiljon tonni veetud euromünte, ligi 10 tonni euro paberraha pole ju naljamäng, mis möödaminnes loetud, veetud, täidetud saab.

« Previous |  [1] 2 3  | Next »