November 2016

 • Väikene valve, väikestele vajadustele

  Kuupäev: 16.12.2016
  Autor: Kristjan Mikk

  Kui soojad suvekuud läbi saanud ja kaunid sügislehed kokku riisutud, jäävad paljud maakodud tihtipeale kevadeni tühjaks. Samuti nagu Sina kolid talveks linna, teeb seda ka enamik naabritest. Tõenäoliselt oled muruniiduki ja televiisori linna kaasa viinud ning kõik ülejäänud varast ahvatleda võivad esemed õuelt kokku korjanud. Siiski on sellised majad, kuhu omanikke niipea oodata ei ole ja mis asuvad naabrite valvsatest pilkudest eemal, kergeks saagiks varastele. G4S pakub alates sellest sügisest täiesti uut valvelahendust just sellistesse, väiksema valvevajadusega majadesse!

 • Tehniline tugi aitab sind! Videojuhenditega

  Kuupäev: 15.12.2016
  Autor: Kristel Saarm

  Videojuhendid on tänapäeval saanud suhteliselt tavapäraseks abivahendiks igaühele, kes midagi oma kätega ära teha soovib. Arvatavasti oled isegi mõnda neist kasutanud. On ju ka näiteks kõige tavalisem kokasaade oma olemuselt tegelikult filmilindile võetud juhend koogi või mõne muu maitsva söögi valmistamiseks. Ja sellise koogi tegemisega juhendi abil saab ju hakkama igaüks. Juhendi järgi tegutsemise teeb lihtsaks see, et nii näed täpselt, millal lisada munad jahule ja kui paks taigen lõpuks ikka olema peab. Nüüd on G4S Sulle sama lihtsaks, kui koogi küpsetamine kokasaate abil, teinud kõige sagedamini esinevate valvesüsteemi tehniliste murede lahendamise.

 • GAPID – intelligentne turvalahendus aedadele

  Kuupäev: 29.11.2016
  Autor: Veikko Raasuke

  Korralik piirdeaed on meie esmane kaitse sissetungijate vastu. Kuid tihti ei pööra me piisavalt tähelepanu aia seisukorrale või sellele, kas aed oma eesmärki ikka täidab. Jagame Sinuga paari põhitõde, mida piirdeaia puhul silmas pidada, olgu see siis mõeldud kodumaja või suure tööstushoone kaitsmiseks, ning tutvustame uut, just aedadele mõeldud turvalahendust – GAPIDi intelligentset põrutusandurit.

 • Turvatunne saab alguse teadmistest

  Kuupäev: 21.11.2016
  Autor: Janek Laanemäe

  Mida teha, kui tähelepandamatu ostja haarab kassasabas ühtäkki põuest relvataolise eseme, nõuab endale päevakassat ning müügikohast saab hetkega kui Hollywoodi märuli võtteplats? Mismoodi säilitada rahu ja milline samm astuda esimesena, kui puutume kokku kriisiolukorraga, olgu selleks siis tulekahju, ebaadekvaatselt käituv narkomaan või röövkallaletung? Turvaalaseid teadmisi pakub G4Si koolitus.