Sinu eest valvel!

November 2015

Telli oma kodukandi juhtumid e-postile

  • Kuupäev: 12.11.2015
    Autor: Maarika Haavistu

minu kodukant e-teenindus

Kuu aega tagasi tutvustasime Sulle e-teeninduse uut interaktiivset kaardirakendust „Minu kodukant", milles saad mugava ülevaate oma kodukandi turvalisusest. Kui Sa pole veel rakendust enda jaoks avastanud, mine uudistama ja telli oma kodukandis või äripiirkonnas toimunud kuriteojuhtumid e-postile. 

„Minu kodukandi" juhtumite teavituse tellimiseks e-postile toimi järgmiselt:

  • Vali menüüs: Kontaktid > Minu teavitused > Minu kodukandi teavitused
  • Lisa teavituse piirkond ja kirja saamise sagedus: kord nädalas, kuus, kvartalis või aastas.

Ja ongi tehtud. Edaspidi saad valitud sagedusega kirja, milles on Sinu kodukandis toimunud viimased kuriteojuhtumid. Samuti hoolitse oma lähedaste eest, hoiatades neid ohtude eest aegsasti – selleks telli ka nende kodukandi juhtumid enda e-postile.

minu kodukant teavitused

Laiendame Sinu turvatunnet, andes mugava kaardirakenduse kaudu ülevaate kodu või äri asukohas toimunud kuritegude kohta, ning jagame turvasoovitusi lähedaste ja vara kaitseks.

Kajastame rakenduses isiku- ja varavastaseid kuritegusid, mis põhinevad politsei- ja piirivalveameti avalikul infol, mille G4Si juhtimiskeskuse töötajad kaardirakendusse sisestavad. Kahe kuu jooksul oleme sisestanud rakendusse üle Eesti ligikaudu tuhat juhtumit, mille hulgas on enim tervisekahjustuste tekitamisi, varguseid kodust, mootorsõidukist, äripinnalt ja abihoonest.

Vähem kui ühe kuu jooksul pärast rakenduse käikulaskmist on seda kasutanud ligikaudu 4500 huvilist. Täname Sind, et külastad e-teenindust ja oled avatud uuendustele. Jaga meiega oma arvamust uue rakenduse kohta e-teeninduse kaudu või kirjuta teenindus@ee.g4s.com.

Sisene e-teeninduse rakendusse

Maarika Haavistu

teenuste arendusjuht

Kategooriad: November 2015  

Kommentaarid

Lisa kommentaar