November 2015

Väikeärid saavad rohkemate võimalustega valvesüsteemi

 • Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Kristjan Mikk

väikeäri nutivalve seadmed

Väikeärid kasutavad oma vara turvalisuse tagamiseks enim tehnilist valvet – keskseadmest, erinevatest anduritest ja sõrmistikust koosnevat valvesüsteemi. Esitleme uuendust, mis annab G4Si tehnilise valve äriklientidele võimaluse vaadata lisaks pilti ruumides toimuvast ning juhtida valve- ja paljusid teisi seadmeid nutitelefonist. 

Uus süsteem kannab igati õigustatult nime Väikeäri Nutivalve, ühendades kaht olulist omadust:

 • sobib väikeäridele, kes hindavad kuluefektiivseid lahendusi,
 • nutikas süsteem on juhtmevaba ja juhitav ka nutiseadmetest.

Süsteemi üks oluline eelis on kaameraga liikumisandur, mis saadab häire korral pildi ruumides toimuvast kasutaja nutiseadmesse. Seega, kui viibid ise eemal ja saad oma telefonile häireteate, saad sealtsamast kohe järele vaadata, kas häire põhjustas mõne kolleegi ettevaatamatus või reaalne sissemurdmine. Pilti saad vaadata ka mistahes muul ajahetkel, mil iganes Sul selleks tuju tuleb.

Häireolukorras jõuab pilt ruumides toimuvast ka G4Si juhtimiskeskusesse, mis tagab topeltturvalisuse: klienti informeerib häireolukorrast ka G4S ning vajadusel saadetakse sündmuskohale kiirelt appi patrullekipaaž. NB! G4Si juhtimiskeskus näeb pilti ruumidest toimuvast ainult häire korral, muul ajal ligipääsu sellele pole ja kliendi privaatsus on tagatud.

Veelgi rohkem eeliseid

Väikeäri Nutivalve kasutaja saab lõigata kasu veel teistestki eelistest.

 • Süsteem on täielikult juhitav nutiseadmest. Valve sisse- ja väljalülitamiseks ei pea enam ilmtingimata ise kohal olema. Installi oma nutitelefoni või tahvlisse G4Si rakendus ning juhi oma valvet ja telli pilte ruumides toimuvast mistahes kohast, kasvõi bussist. Väikeäri Nutivalvet saab juhtida ka arvutist, logides sisse G4Si e-teenindusse.
 • Väikeäri Nutivalvega on võimalik ühendada ka olmegaasi- ja veelekkeandureid ning teisi elektrilisi seadmeid. Kas Sinu kontori või kohvikuküttesüsteem vajaks tegelikult sisselülitamist ENNE, kui töötajad kohale jõuavad? Pole probleemi – ühenda küte valvesüsteemiga ja lülita nutitelefoni kaudu soe sisse nii varakult kui soovid.
 • Rikete kõrvaldamine on kiire ja lihtne. Kuna süsteem on ühendatud G4Si serveriga, on rikete korral abi alati käeulatuses. Meie tehniline tugi saab rikete korral need kiirelt tuvastada, nii et tehnikut enam kohale kutsuma ei pea. Üldjuhul on tehniku kindel käsi vajalik ainult seadmete hoolduse puhul, viimane on aga hinna sees ega kasvata kuidagi arvet. Rääkides hinnast…

Kõik ühe soodsa kuutasu eest

Väikeäri Nutivalve kuutasu on kõigest 39 eurot + km, sisaldades tehnilise valve täisteenust ning seadmeid ja nende paigaldust koos hooldusega. Standardne seadmepakett koosneb sisseehitatud sõrmistiku ja sisesireeniga keskseadmest, kaameraga liikumisandurist, ukseandurist ja suitsuandurist. Vajadusel saab seadmeid lisada.

väikeäri nutivalve ipad kingiks

Novembris liitujale kingituseks iPad mini

G4S teeb kõigile varajastele liitujatele kingituse – novembris anname Väikeäri Nutivalvega kaasa iPad mini 2, mis sobib suurepäraselt valve juhtimiseks ja kaameraga andurilt tellitud piltide vaatamiseks.

Tutvu kampaaniaga lähemalt siin, aga loomulikult võid meile ka helistada või kirjutada.

 

Kristjan Mikk

teenuste arendusjuht

Kategooriad: November 2015  

Kommentaarid

 • Stellana OÜ | 17.11.2015
  Tere Oleksin huvitatud video valve pakkumisest. Oleme praegu ka teie klient, aga sooviksin täiustada süsteemi.
Lisa kommentaar