November 2015

 • Telli oma kodukandi juhtumid e-postile

  Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Maarika Haavistu

  Kuu aega tagasi tutvustasime Sulle e-teeninduse uut interaktiivset kaardirakendust „Minu kodukant“, milles saad mugava ülevaate oma kodukandi turvalisusest. Kui Sa pole veel rakendust enda jaoks avastanud, mine uudistama ja telli oma kodukandis või äripiirkonnas toimunud kuriteojuhtumid e-postile.

 • Väikeärid saavad rohkemate võimalustega valvesüsteemi

  Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Kristjan Mikk

  Väikeärid kasutavad oma vara turvalisuse tagamiseks enim tehnilist valvet – keskseadmest, erinevatest anduritest ja sõrmistikust koosnevat valvesüsteemi. Esitleme uuendust, mis annab G4Si tehnilise valve äriklientidele võimaluse vaadata lisaks pilti ruumides toimuvast ning juhtida valve- ja paljusid teisi seadmeid nutitelefonist.

 • Vead, mis meelitavad ligi punast kukke

  Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Eero Liivandi

  Esimeste külmade tulekuga tuleb taas pöörata erilist tähelepanu tuleohutusele. Seekord tutvustame tüüpilisi vigu, mida tehakse nii era- kui ühiskondlikes hoonetes ja mis suurendavad hüppeliselt tuleohtu. Nende kõrvaldamine on lihtne, samal ajal kui „vigade parandusest“ saadavat kasu võib mõnikord loendada eludes.

 • Firmapidu ilma tujurikkujateta

  Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Jaan Nappus

  Jõudsalt lähenev aasta lõpp toob kaasa firmapidude laine. Et jõulu- või aastavahetuspeost jääksid meeldivad mälestused, tasub sündmust planeerides arvestada ka võimalike intsidentidega ja võtta kasutusele abinõud nende ennetamiseks.

 • Parkida tuleb nüüdsest veelgi hoolikamalt – Ühisteenuste Parkats tegutseb

  Kuupäev: 12.11.2015
  Autor: Reimo Raja

  Esitleme Parkatsit – automaatset parkimiskontrolöri, mis töötab umbes 30 korda kiiremini kui inimene.