Märts 2015

Kiika uuenenud e-teenindusse!

  • Kuupäev: 13.03.2015
    Autor: Maarika Haavistu

Uued e-teeninduse võimalused ootavad avastamist. Vihjeks vaid niipalju, et nüüdsest saad vaadata häireraporteid, lepinguid, turvaauditeid ja mehitatud valve aruandeid. Samuti jagame väärt turvanõuandeid. 

Uue lahendusena näed e-teeninduses digitaalseid dokumente: koduvalve kliendina häireraporteid ja lepinguid, ärivalve kliendina häireraporteid, lepinguid, turvaauditeid ja mehitatud valve kliendiaruandeid.

Häire korral on väljasõitnud patrullekipaaži häireraportid e-teeninduses juba mõne hetke möödudes alates patrullekipaaži lahkumisest. Dokumentide alajaotusest leiad ka digitaalselt sõlmitud lepingud, turvaauditid ja mehitatud valve kliendiaruanded. Näed dokumente alguskuupäevaga alates 4.02.2015 (v.a lepingud 1.10.2014).

Uue teenuse Koduvalve Pluss kliendid saavad e-teeninduse kaudu juhtida valvesüsteemi, näiteks kodu valvesse panna ja valvest maha võtta, fotokaameraga liikumisandurist kodus toimuvast pilti teha, hallata kasutajaid, tellida e-posti teavitusi jms. Koduvalve Pluss võimalustest loe täpsemalt siin.

Uuenenud on ka nõuannete alajaotus, kus jagame Sulle kasulikke turvasoovitusi. Samuti leiad korduma kippuvad küsimused, seadmete tööpõhimõtted ja kasutusjuhendid. Vaata järele ja kirjuta meile, millised teemad Sulle huvi pakuvad.

E-teenindus on loodud Sinu mugavamaks teenindamiseks. Seal näed kõiki oma teenuseid, objekte, sh valvelogi, kontaktisikuid, dokumente, nõuandeid. Samuti saad suhelda kliendihalduriga, tellida e-posti teavitusi, vaadata arvete saldot ning maksta arveid. Kasuta e-teenindust, et juhtida oma valvet mugavalt ja ajasäästlikult.

Mugavat kasutamist!

 

Maarika Haavistu

teenuste arendusjuht

Kategooriad: Märts 2015  

Kommentaarid

Lisa kommentaar