Märts 2015

 • 10 minutit kohustuslikku lugemist igaühele, kes on kindlustanud või plaanib kindlustada oma kodu

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Tarmo Pärjala

  Kui palju tead oma kodu kindlustusest? Meie kogemus näitab, et enamasti ei tarbita kodukindlustust kuigi teadlikult. On aga mõned asjad, mida peaks teadma iga kodukindlustuse klient. Tegime suure osa süvenemisest Sinu eest ära ja kirjutasime põhjaliku ülevaate. Soovitame see kindlasti läbi lugeda ja mõelda, kas Sinu kodu kindlustuses tasuks midagi muuta.

 • Kiika uuenenud e-teenindusse!

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Maarika Haavistu

  Uued e-teeninduse võimalused ootavad avastamist. Vihjeks vaid niipalju, et nüüdsest saad vaadata häireraporteid, lepinguid, turvaauditeid ja mehitatud valve aruandeid. Samuti jagame väärt turvanõuandeid.

 • Koduvalve Pluss: keskseade, lisasõrmistik ja pult

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Ando Kindel

  Eelmise aasta lõpus tõime turule uue juhtmevaba Koduvalve Pluss lahenduse, mis võimaldab juhtida oma koduvalvet oluliselt mugavamalt ning kätkeb endas palju muid personaalseid seadistusvõimalusi. Et süsteemi komponente ja funktsioone veelgi lähemalt tutvustada, alustame Koduvalve Plussi artiklite sarjaga, millest igaüks keskendub ühele osale Koduvalve Pluss lahendusest. Seekordses uudiskirjas võtame ette seadmed, mille abil on võimalik süsteemi juhtida – keskseade, lisasõrmistik ja pult.

 • Kus hoida hinnalisi esemeid?

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Peeter Torim

  Tänapäeva üha digiteeruvamas maailmas seostuvad sõnaga „kaevandamine“ esmajärjekorras sageli hoopis bitcoinid ning kõige väärtuslikumateks asjadeks ei ole mitte reaalsed asjad, vaid arvutisse talletatud info. Sellegipoolest eelistavad paljud inimesed arveldada jätkuvalt sularahas ning hindavad kõrgelt füüsilisi väärisesemeid, hoides neid kindlalt luku taga. Vahel ei ole hinnalisi esemeid kusagile panna – näiteks kolimisel, reisile minnes või sularahatehingute puhul. Sellisel juhul on abiks G4Si spetsiaalne väärisesemete hoiustamise ja veo teenus.

 • Täiendavad nõuded käsipagasi julgestuskontrollile

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Villu Õun

  Juhime Sinu tähelepanu asjaolule, et alates 1. märtsist tuleb kõigis Euroopa Liidu lennujaamades arvestada mõnevõrra põhjalikuma käsipagasi kontrolliga.

 • Märka turvateenindajat!

  Kuupäev: 13.03.2015
  Autor: Priit Sarapuu

  Hea G4Si klient, kas oled tähele pannud, et märtsis on naeratavaid teenindajaid alati rohkem?