Sinu eest valvel!

Mai 2016

Ärev kossukevad

  • Kuupäev: 06.05.2016
    Autor: Tarmo Pärjala

Kevad rõõmustab kossusõpru, sest finaalseerias lähevad vastamisi Maarjamaa tugevaimad korvpalliklubid. Teeme väikse ülevaate eesseisvatest kossulahingutest.

Tänaseks on selge, et Alexela korvpalli meistriliiga finaalseerias kohtuvad taas vanad rivaalid BC Kalev Cramo ja TÜ/Rock. BC Kalev/Cramo tegi sel hooajal ajalugu, võites põhiturniiril kõik kohtumised. TÜ/Rockil on jällegi ette näidata Balti liiga hõbemedal. Kuigi kullast jäi pisut puudu, on seegi ajalooline, et Eestist pärit klubi Balti liigas finaali jõudis. Loodame korvpalli meistriliigas näha põnevaid lahinguid ja pikale venivat finaalseeriat.

Nii nagu meistriliigas, on finaalivõistlused ees veel ka nii mõneski G4Si noorteliiga vanuseklassis. Kasuta head võimalust ja tule saali homsetele kossustaaridele kaasa elama.

  • U14 finaalid toimuvad 28. ja 29. mail Rapla Sadolini spordihoones
  • U16 finaalid toimuvad 14. ja 15. mail Viljandi spordihoones
  • U18 finaalid toimuvad 21. ja 22. mail Jüri spordihoones

Mini-klassi Eesti meistrid on juba selgunud. Tulised lahingud peeti maha 23. ja 24. aprillil Tartus A. Le Coqi spordimajas. Poistest osutus finaalturniiril võitmatuks BC Tarvas/Rakvere SK I, kes oli finaalis parem Audentese SKst 47:39. Tüdrukute finaalis võitis aga Tallinna Kalev I Pärnu SKd 61:41.

Vahvat pildigaleriid mini-klassi võistlustest saad vaadata siin.

Mängudest tegi ülekandeid ka Delfi TV ja need on järelvaadatavad siin.

Kohtume saalis!

 

Tarmo Pärjala

turundusjuht

Kategooriad: Mai 2016  

Kommentaarid

Lisa kommentaar