Mai 2016

 • Cash360 – uue ajastu sularahateenus

  Kuupäev: 06.05.2016
  Autor: Peeter Torim

  Kes ütles, et sularaha kasutamine pole nutikas? G4Si uhiuus ja unikaalne sularahaveo ja -töötluse lahendus Cash360 tõestab, et sularaha on turvaline maksevahend, millel kaardi- ja mobiilimaksete ees olulisi eeliseid.

 • Mis on ühe valehäire hind?

  Kuupäev: 06.05.2016
  Autor: Ene Raja

  Nagu eelmisel korral lubasime, räägime igas uudiskirjas lahti ühe teema, mis meie hiljutise rahulolu-uuringu põhjal vajab klientide arvates põhjalikumat selgitamist. Seekord on fookuses valehäired.

 • Mobiilist juhitav video-fonolukk, mida saab integreerida olemasoleva videovalvega

  Kuupäev: 06.05.2016
  Autor: Veikko Raasuke

  Kõik me oleme kuulnud videokaameraga fonolukkudest, mis võimaldavad vaadata kodus olevalt väikselt ekraanikeselt ukse või värava taga seisjat. Kas teadsid aga, et tänapäeval on olemas seadmed, mis saadavad kaamerapildi lävepakul ootajast otse koduomaniku nutitelefoni ja võimaldavad selle kaudu ustki avada? Seda isegi siis, kui koduomanik on parajasti väljas söömas või hoopiski pikemal puhkusereisil. Just sellist mugavat lahendust pakub oma kasutajatele Dahua video-fonoluku süsteem. Lisaks on seadmestikul palju teisi nutikaid funktsioone.

 • Ärev kossukevad

  Kuupäev: 06.05.2016
  Autor: Tarmo Pärjala

  Kevad rõõmustab kossusõpru, sest finaalseerias lähevad vastamisi Maarjamaa tugevaimad korvpalliklubid. Teeme väikse ülevaate eesseisvatest kossulahingutest.