Koduvalve lahendused

Hea naabri tiitli pälvis perekond Kass Võrumaalt

  • Kuupäev: 18.05.2012
    Autor: Julia Garanža
Eesti Naabrivalve ja G4Si teistkordsel „Hea naabri“ konkursil valis žürii parimaks naabriks perekond Kassi Tiitsa külast Võrumaalt. Võitja kuulutati välja 16. mail Eesti Naabrivalve üldkoosolekul.

koduaken

Eesti Naabrivalve juhatuse liikmetest ja AS G4S Eesti esindajast koosnev žürii valis 26 korrektselt esitatud kandidaadi seast välja esikolmiku. Esikoht läks perekond Kassile Võrumaalt, teise koha vääriliseks tunnistas žürii perekond Paali Tallinnast ning kolmandaks valiti perekond Pärnsalu Tallinnast. Ühtlasi anti välja eriauhind, mis läks oma naabrist kõige värvikama ja loomingulisema kirjelduse esitanud inimesele – Kaire Raavele.

Eesti Naabrivalve tegevjuht Indrek Randma sõnul oli tegemist äärmiselt tasavägise võistlusega, kus tase oli ühtlaselt kõrge ning soov kõiki tunnustada suur. „Viis kõige paremat kandidaati eristusid kohe, kuid siis läks alles keeruliseks, et nendest parim välja selgitada,“ meenutas Randma.

Lisaks Eesti parima naabri tiitlile saab perekond Kass konkursi meilt konkursi peaauhinna, milleks on aastane koduvalve pakett, teise ja kolmanda koha häid naabreid premeerisid Rahvusooper Estonia ja Rahva Raamat. „Terava sule“ eripreemia pani välja Eesti Sisekaitseakadeemia. "Hindame usaldusel põhinevaid naabrisuhteid väga kõrgelt, sest hoolivad naabrid on turvalise kogukonna alustala. Häid naabrisuhted oskavad märgata ka vargad, kes eelistavad tegutseda seal, kus nende toimetuste vastu ei tunne keegi huvi," ütles G4Si juhtimiskeskuse juhataja Margus Alamets.

„Hea naabri“ konkurss toimus juba teist korda, esimest korda otsiti Eesti parimat naabrit 2010. aastal. Eesti Naabrivalve ühing loodab väga, et toredast konkursist saab pikaaegne traditsioon, mis annab võimaluse oma parimat naabrit üllatada ja vääriliselt tunnustada. Uut konkurssi on oodata kindlasti ka järgmisel aastal.

Kategooriad: Huvitav   Koduvalve lahendused   Meie auhinnad   Videovalve   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar