Koduvalve lahendused

Tunnustame Häid Naabreid

  • Kuupäev: 20.04.2012
    Autor: G4S


Kutsume koostöös MTÜga Eesti Naabrivalve üles kõiki Eesti elanikke osalema Hea naabri konkursil. Konkursi raames tunnustame tublisid ja abivalmis naabreid ning loodame kogukondades edendada heanaaberlikke suhteid. Anna oma heast naabrist teada! Kirjuta temast väike lugu ja too välja, miks just tema on parim naabrimees, naabrinaine või naabripere. Saada naabri tutvustus kuni 10. maini 2012.

 

rõõmsad naabridPalume kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast Sinu jaoks parima naabri. Kandidaate saab esitada Eesti Naabrivalve kodulehel www.naabrivalve.ee/heanaaber või saates meile e-kirja aadressile info@naabrivalve.ee. Žürii hindab kirjelduste sisukust ja heade kogemustega näidete lisamist. Andke teada oma heast naabrist ning G4S ja MTÜ Eesti Naabrivalve tunnustab teda väärt auhinnaga!

Konkursi peaauhinnaks on G4Si poolt välja pandud pakett, milles sisaldub aasta aega parima naabri kodu valvet. Võitja poolt soovitud ruumidesse paigaldatakse vajalikud seadmed (valvekeskus, sõrmistik, sireen, liikumisandur, suitsuandur, trafo, aku, ukse magnetkontakt) ja kaetakse valvega seonduvad kulud. Lisaks tunnustatakse ka teisi “Hea naabri” silmapaistvamaid näiteid.

Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii, kuhu kuuluvad Eesti Naabrivalve juhatuse liikmed ja AS G4S Eesti esindaja. Konkursi täpsemad tingimused ja žürii liikmed leiate konkursi koduleheküljelt.

Parim naaber kuulutatakse välja 16. mail Eesti Naabrivalve ühingu üldkoosolekul.

Kategooriad: Huvitav   Koduvalve lahendused   Kampaania  

Kommentaarid

Lisa kommentaar