Koduvalve lahendused

Koduvalve annab rattad alla

 • Kuupäev: 02.04.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

Juba traditsiooniks on saamas G4S koduvalve kevadkampaaniad, mis on tuntud oma soodsate liitumistingimuste poolest. Möödunud aastal oli igale liitujale „kauba peale“ hinnaline puhkusereis luksuslikul kruiisilaeval Rootsi. Sel aastal on meil pakkuda veelgi enamat.

Moekas ratas

Kõik kliendid, kes aprilli jooksul G4S koduvalve täis või kombineeritud teenusega liituvad, saavad kingituseks moeka, mugava ja stiilse jalgratta Classic. Valikus on nii meesteratas kui ka naiste mudel. Rattad on Shimano käiguvahetitega ning neil on vajalikud tuled, et sellega oleks lubatud sõita ka pimedal ajal.

Meie taotlus on anda kliendile tervislik liikumisvahend, mis on liikluseeskirjas nõutava varustusega: esilatern, tagalatern, jalgrattakell. Veelgi enam, kampaaniaratastel on ka lihtsasti käsitsetav alarm. Alarmi aktiveerimiseks piisab ühest nupuvajutusest. Seejärel pole võimalik ratast paigast liigutada ilma, et alarm põrgulärmi tegema ei hakkaks. Alarmi deaktiveerimine käib ratta omaniku poolt määratud nelja nupu kombinatsiooni vajutamisel. Seega antakse kampaanias edasi koguni kaks turvalisuse sõnumit – hoolitseme Su kodu, aga ka uue jalgratta turvalisuse eest. Läbi jalgratta saame juhtida ühiskonna tähelepanu turvalisusele laiemalt ning näidata, et meil on nupukaid lahendusi erinevatele turvaküsimustele.


G4S Koduvalve

G4S valvab 20 000 kliendi kodu, mis on hinnanguliselt ca 75% kõikidest valvatavatest kodudest. See tähendab, et täna kasutab koduvalvet vaid 7% Eesti peredest. Selleks, et juhtida tähelepanu kodu turvalisuse olulisusele ning tutvustada koduvalve võimalusi, korraldame regulaarselt koduvalve kampaaniaid. Koduvalve kevadkampaania „maasikat“ otsides seadsime eesmärgiks leida atraktiivne lahendus, mis paneks koduvalve vajadusele varem mõelnud inimesed konkreetselt tegutsema. Kampaania ajal koduvalvega liitumiseks on lihtsaim viis külastada kampaania mikrosaiti, valida sealt välja enda kodule sobiv valveseadmete hulk ning teenuse pakett ja saata andmed sealt samast G4Sile. Seejärel hoolitseb meie müügimeeskond juba lepingu sõlmise, seadmete paigaldamise ja valveteenuse aktiveerimise eest. Kui valveseadmed on paigaldatud, ei jäägi muud üle, kui tuleb seada sammud lähima Hawaii Expressi kaupluse poole, kes jalgratta kliendile väljastab.

Kampaania meediakanalite hulk saab olema laiahaardeline, sisaldades nii TV-reklaame, bannerreklaame internetis, masspostitusi nii e-posti aadressidele kui ka tavaposti vahendusel.


Kategooriad: Statistika   Huvitav   Koduvalve lahendused   Kampaania   Meie kliendid  

Kommentaarid

 • Liituja | 07.06.2012
  Liitusime aprillis ja ostsime ka kogu tehnika, aga jalgratast ei ole siiani. Saadetud G4s-i juba 3 e-kirja, isegi vastadud ei ole mitte. Äkki saab sügiseks kätte, talvel hea kimada ?!
 • G4S Eesti, Tarmo Pärjala | 12.04.2012
  Ühtemoodi väärtuslikud on meie jaoks nii pikaaegsed kliendid kui ka need, kes alles avastavad turvateenuseid. Uuringud näitavad, et vaid 7% Eesti peredest on liitunud Koduvalvega, kuigi seda lahendust peetakse kõige paremaks viisik kodu turvalisuse tagamisel. Rattakampaania eesmärk ongi juhtida täna veel koduvalvet mitte kasutavate perede tähelepanu kodu turvalisuse olulisusele ning tutvustada koduvalve seotud võimalus. Samas on ka mitmed G4Si kliendid otsustanud just praeguse kampaaniapakkumise raames täiendavalt näiteks suvila turvaküsimused ära lahendada. Kampaania reeglitega on see igati kooskõlas ning sellisel juhul laieneb pakkumine loomulikult na nende uuele valveobjektile. Vaid G4Si klientidele mõeldud sooduspakkumisi erinevatele toodetele on samuti üsna pea oodata. Aga nendest räägime lähemalt siis kui õige aeg käes.
 • Julja | 10.04.2012
  Kindlasti peaks ka praegustele klientidele mingi soodustus olla. Vahest ka ise mõtlesin (tel. kliendi kohta), et sooduste saamiseks on vaja ära minna ja uuesti liituda... see küll ei ole õige. On vaja austada ja hinnata neid, kes praegu teiega on, nii kliente kui ka töötajaid!!!
 • G4S Eesti, Tarmo Pärjala | 09.04.2012
  Tere! Ka G4Si klientidele pakume erinevaid tootepõhiseid soodustusi. Näiteks just äsja (31.03) lõppes kampaania, kus G4Si Koduvalve klientidele oli kodukindlustusega liitumisel koduse vara kindlustus tasuta. Kui antud pakkumist puudutav infot ei jõudnud Teieni, siis võtke palun ühendust oma kliendihalduriga ja andke talle omapoolne nõusolek, et võiksime edaspidiste sooduspakkumisi puudutavat infot Teile e-posti teel saata. Seejärel võite kindel olla, et saate osa kõigist kampaaniapakkumistest.
 • Tjahh | 07.04.2012
  Aga juba vanad kliendid peavad soodustuste saamiseks uusi kliente värbama! Miks nii?? Tehke oma praegustele klientidele ka mingeid soodukaid-kingitusi -millel poleks lisatingimusi .
 • Tjahh | 07.04.2012
  Aga juba vanad kliendid peavad soodustuste saamiseks uusi kliente värbama! Miks nii?? Tehke oma praegustele klientidele ka mingeid soodukaid-kingitusi -millel poleks lisatingimusi .
Lisa kommentaar