Koduvalve lahendused

Valvesüsteemi meelespea

  • Kuupäev: 14.02.2012
    Autor: Tarmo Pärjala


Alates jaanuarist jagavad G4S patrullekipaažid ja tehnikud klientidele valvesüsteemi kasutamise meelespea kleebiseid – tagamaks paremat teenindust ning vähendamaks valehäirete arvu. Tänaseks on jagatud sadu punavalgeid kleepsusid ning tagasiside on olnud väga positiivne.

Mullu sügisel meie klientide seas läbi viidud rahuloluuuring näitas, et kliendid puutuvad aeg-ajalt kokku valehäiretega ning nende sagedasel tekkimisel on nördimus ja rahulolematus kiired tulema. Arvestades, et valehäire tekkimisel on üldjoontes kaks peamist põhjust: tõrked tehnika töös või inimlikud eksitused, koostasime meelespea, mis aitab vähendada inimlikest eksimustest tulenevaid häireid.

Meelespea sisaldab juhiseid:

  • mida jälgida süsteemi valvesse panekul;
  • kuidas käituda, kui tekib kasutaja eksimusest tulenev häire;
  • mida süsteemi käsitsemisel hätta jäädes teha.

Selleks, et klient leiaks vajaliku info kiiresti üles, oleme kõik nõuanded pannud kleebisele, mis mahub enamike sõrmistike kaane sisse. Nii eesti- kui venekeelsed kleebised on saadaval kahes suuruses – 65*80 või 95*70 cm.

Põhja piirkonnas enim kleebiseid jaganud patrullekipaaži turvatöötaja Aleksei Jakovlev kinnitab, et klientide tagasiside on positiivne: „Kliente on väga erinevaid, mõni ei tea valvesüsteemidest suurt midagi ning kui signalisatsioon läheb häiresse, on lihtsas keeles koostatud meelespea suureks abiks. Üks klient, kellele meelespea-kleebist pakkusin, küsis esimese asjana, kui palju kleeps maksab ning oli seda koheselt nõus ka ostma,“ kirjeldab Aleksei. Paljud soovivad seda kleebist korraga mõlemas keeles ning kleebivadki need üksteise kõrvale, et kasutus oleks kõigile arusaadav,“ lisas ta.

Kui soovid oma koju või kontorisse valvesüsteemi kasutamise meelespea kleepsusid, anna oma soovist teada kliendihaldurile.

 

Loe veel:

G4S ja Contra: Väldi valehäireid

Kategooriad: Huvitav   Koduvalve lahendused   Meie töötajad   Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar