Koduvalve lahendused

Igale kliendile rätsepaülikond ehk uus koduvalve

  • Kuupäev: 22.09.2011
    Autor: Julia Garanža

Juulis tuli G4S välja uuendatud koduvalveteenusega, mis arvestab senisest enam kliendi vajadusi ja võimaldab kliendil paindlikult omale sobiv teenusepakett koostada. Vähemnõudlike klientide jaoks lisandus portfelli nn säästutoode.

“Vanast koduvalvest jäi järgi vaid teenuse põhimõte ja nimetus. Uue koduvalve lähteülesannet püstitades võtsime eesmärgiks, et selle märksõnaks peab saama kliendikesksus,“ tutvustas uue sisu saanud koduvalve sünnilugu müügi- ja klienditeeninduse divisjoni tootejuht Kristjan Mikk. „Kuna iga klient on erinev, peab ka toode olema piisavalt paindlik, et rahuldada erinevaid vajadusi.”

Turg soosib paindlikkust

Koduvalve uuendamine võimaldab liikuda ja kasvada koos järjest nõudlikumaks muutuva tarbijaga. Varasem Koduvalve lahendus ei olnud selleks piisavalt paindlik. Uus Koduvalve on kui lego konstruktor, mis lubab igal kliendil ehitada endale täpselt oma vajadustele vastava valvepaketi. Saab valida sobivad valveseadmed, tehnilise valve teenuse ning erinevad lisateenused. Koduvalvega on võimalik liituda ilma sissemakset tegemata: kergitades mõnevõrra kuutasu suurust, vabastab see uuendus liituja kopsakast sissemaksest. Viimasena valib klient kliendikohustusperioodi pikkuse vahemikus 2-5 aastat.

Veel ühe olulise muudatusena läheb kliendikohustuse täitmisel valveseadmete omandiõigus üle kliendile, kes jätkab kuutasu maksmist üksnes tarbitavate teenuste eest. Kõik need uuendused on meeltmööda nii kliendile kui ka müügimeeskonnale, kes samuti tõstab esile teenuse suuri mänguvõimalusi.

Objektidele, kus reageerimisoperatiivsus ei ole kliendi jaoks kriitilise tähtsusega, on uues tooteportfellis välja pakkuda odav väljakutseteenus.

Müügijuhi Henri Alti hinnangul on tegu parima koduvalvepakkumisega Eestis. „Kindluse nii väita annab klientide tagaside, kes märgivad, et meie teenus on läbipaistev ja paindlik,“ ütles Alt. „Mõeldud on ka hinnatundlikuma tarbija peale, kelle jaoks on oluline, et kodu valvamisega kaasnev ei nõuaks suuri esmaseid investeeringuid.”

Koduvalve

Murtud eelarvamused

Pilvi ja Vello Hints liitusid uuenenud Koduvalvega augustis, kui tuli otsus taas reisima minna. “Enne Norrasse minekut jäi hinge kripeldama mõte, et kodu jääb jälle üksi… Meil on varemgi vargad majas käinud, mistõttu kaalusime reisile minekut pikalt,“ ütles Vello Hints.

Hintside pere uskus enne, kui otsustas G4Si pöörduda, et Koduvalveteenus on luksus, mis kättesaadav vaid rikastele. „Kusjuures, me pole sugugi ainsad, kes nii arvavad. Meievanustel inimestel on paraku omad eelarvamused: koduvalvet peljatakse, sest arvatakse, et see on kindlasti kallis. Teiseks kardetakse, et juhtmed rikuvad maja ilme ära ning seinad puuritakse auklikuks,“ rääkis Hints. „Nii ei julgegi vanem inimene reisima minna, ja kui julgebki – loodab pigem luku ja koera peale, sest seadmete hind on krõbe. Koduvalvega said kõik need müüdid korraga purustatud. Selgus, et kallite seadmete eest saab tasuda pikema perioodi jooksul ning kuutasu on ka pensionärile jõukohane.“

Teine meeldiv avastus Hintsi jaoks oli kiirus ja mugavus. „Neljapäeval hakkasime koduvalve kohta uurima ning juba järgmise nädala kolmapäeval puhkasime Norras. Tehnik, viisakus ise, tegi väga head tööd. Võib tunduda naljakas, kuid tal isegi redelijalgadel oli pehmed tallad all, et mitte rikkuda põrandat. Väga meeldiv kogemus,“ kiidab Hints. „Oleme jaganud muljeid ka oma sõpradega, kes olles samuti reisipisikust nakatunud, mõtlevad koduvalvega liituda.”
Kategooriad: Huvitav   Koduvalve lahendused   Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar