Koduvalve lahendused

MajaNaguVaja Jäneda Talupäevadel

  • Kuupäev: 27.07.2011
    Autor: Kadi Sumberg
majanaguvaja

Eesti majandus kosub tasapisi - äsja ilmunud Eesti Panga statistikast nähtub, et eelmise aasta juuniga võrreldes kasvas eraisikute laenukäive 27 protsenti 62 miljoni euroni ning ettevõtete laenukäive 67 protsenti 171 miljoni euroni. Laenukäibe kasvust tulenevalt on elavnenud on ka ehitusturg ning viimastel kuudel on tekkimas olukord, kus ehitusmeestel on rohkem tööd kui nad jõuavad ära teha.

Maja ehitamine, remontimine või renoveerimine ei ole töö, mida iga aasta tehakse. Kui sul on plaanis oma elamistingimusi parandada, tuleks enne tööde kallale asumist uurida spetsialistidelt, kuidas oleks kõige otstarbekam seda teha. Selleks ongi loodud projekt MajaNaguVaja, mis koondab endasse oma ala professionaalseid ja usaldusväärseid ettevõtteid.

MajaNaguVaja projekt sai alguse 1999. aastal ning tänaseks on selle projektiga liitunud 16 usaldusväärset ja pikaajaliste kogemustega erineva valdkonna esindajat. Hoolitsetud on selle eest, asjatundlikku teavet jaguks iga etapi tarbeks – vundamendi valamisest kindlustuse ja koduvalveni. Inimeste ehk lõpptarbijate nõustamist tehakse näidismaja baasil, kus iga huviline saab vaadata ja tasuta nõu küsida majaga seotud teemade kohta.

MajaNaguVaja osaleb mitmel suveüritusel ning sel nädalavahetusel ollakse Jäneda Talupäevadel. Kõik huvilised on oodatud kaema MajaNaguVaja ja tutvuma projektis osalevate firmade toodetega. Täpsem info kodulehele www.majanaguvaja.ee

G4S ja Maja Nagu Vaja

G4Si jaoks annab osalemine projektis MajaNaguVaja hea võimaluse astuda üks samm kliendile lähemale ning reaalses situatsioonis näidata kodu turvalisemaks muutmise erinevaid võimalusi. Projekti käigus on ehitatud väike näidismaja, mille sisse on G4S paigaldanud valvesüsteemi ja ümber maja on seadistanud videovalvesüsteemi.

Valveseadmete paigaldusele tuleks mõelda juba maja projekteerimise ja ehitamise käigus. Samaaegselt uste ja akende paigaldamisega tuleks mõelda ka kodu ja vara turvalisusele.

Projekt on käigus olnud üle 10 aasta ning positiivse üllatusena tulevad inimesed juba teist või kolmandat korda tagasi väärt nõu saama. Projekti vastu tunnevad suurt huvi just isetegijad ja renoveerijad. MajaNaguVaja toob nende inimesteni teavet, kuidas ise oma maja renoveerida või paremaks muuta.
Kategooriad: Huvitav   Videolahendused   Koduvalve lahendused   Videovalve  

Kommentaarid

Lisa kommentaar