Sinu eest valvel!

Märka turvateenindajat

Turvatöötajalt oodatakse lisaks professionaalsele tööle sõbralikku ja asjalikku suhtumist. Sõbralik ja viisakas suhtlemine on aidanud nii mõnegi keerulise olukorra kiirelt lahendada või sootuks ära hoida. Selleks, et pakkuda parimat teenindust, saad ka Sina kliendina kaasa aidata, andes meile asjakohast tagasisidet.

Patrullide ja erinevate objektide turvatöötajad, turvatehnikud, lennujulgestajad, häirejuhtimise spetsialistid, kliendihaldurid, sularahavedajad ja ka kõik teised turvaettevõtte töötajad teevad tööd selle nimel, et Eesti oleks turvalisem. G4S turvatöötajad annavad igapäevaselt politseile üle mitmeid korrarikkujaid. Veelgi hindamatum on, kui kuritegu jääb sooritamata, kuna turvatöötajad hoiavad selle juba eos ära.

Märka turvateenindajat kampaania kestab 1. märtsist kuni 31. märtsini. Samas ootame tagasisidet aasta ringi, sest peame head klienditeenindust väga oluliseks. Oleme tänulikud ka selliste kogemuste jagamise eest, kus meil on veel arenguruumi. Sinu head sõnad jõuavad töötajani ja ka teiste kolleegideni meie sisekanalites, seevastu muredele püüame koheselt lahenduse leida.

"Märka turvateenindajat!" 2019

Täname kõiki, kes andsid meile "Märka turvateenindajat!" raames sel aastal tagasisidet. Saime kokku üle 300 kommentaari 128 G4Si töötaja kohta poolesajalt objektil üle Eesti. 12. aprillil tänasime kampaania parimaid turvatöötajaid. Parimatest parimate valik oli keerukas, aga lõpuks võtsime arvesse kommentaaride sisu, hulga ja ka saatjad. Parimatena tunnustasime sel aastal järgmisi G4Si tublisid töötajaid: Andre Aav, Lee Sarap, Pavel Lobin, Marek Kutepov, Jüri Kalju, Maie Paju, Liisa Kalda, Marika Abner, Kristi Ploom, Heidi Murdla, Erika Küttis, Keivi Kangur, Jelena Aleksejeva, Svyatoslav Mayer ja Alain Ameljušenko. Samuti võtsime arvesse Soovitusindeksi kaudu tulnud tagasiside ning tunnustasime samal üritusel ka parimaid turvatehnikuid ja tehnilisi spetsialiste.

Kõigi tagasiside andjate vahel loosisime välja tänutäheks välja G4Si meeneid ja mõned kaisu-Nublud. Merlin, Veronika ja Mai-Liis saavad tänutäheks kaisu-Nublu, Manuela ja Raili saavad G4Si joogipudeli, Dmitri, Heldi ja Hanna saavad kohvikruusi ning Tiiu ja Kadri-Liis saavad Nublu helkuri ja Andres Varustini karikatuuriga prillilapi. Suur-suur tänu veelkord kõigile! Tänumeenete võitjatega võtame ise ühendust.

Kirjelda järgnevalt mõne sõnaga, mis pani Sind turvateenindajat märkama, näiteks tegutsemine mingis olukorras, tähelepanelik suhtumine, abivalmidus, viisakus. Kui turvateenindaja nime ei õnnestunud tabada, siis piisab ka sellest, kui märgid aja ja koha.