Sinu eest valvel!

Koduvalve turvagarantii

Kui me ei ole piisavalt kiired, et tagada Sinu vara puutumatus, hüvitame turvagarantii korras Sulle tekitatud kahju. Saame seda Sulle pakkuda, kuna oleme oma teenuse kvaliteedis kindlad. Turvagarantii kehtib G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenuse ning Väikeäri Nutivalve klientidele.

Kõigile G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenuse eraklientidele kehtib TURVAGARANTII. 
Garanteerime, et G4Si Koduvalve on nii hea, et ükski varas Sinu kodu ei ohusta. 


G4S Koduvalve garantii lühiülevaade

Seda esineb küll äärmiselt harva, kuid vahel otsustab mõni jultunum varas end siiski proovile panna ja tungida G4Si valvatavale objektile. Valvesüsteemi tööle hakates aga jõuab ta halvimal juhul kiirkorras näpata mõne üksiku käeulatuses olnud eseme või põgeneb sootuks. Tihti otse G4Si patrullekipaaži käte vahele. Sellisel juhul jääbki enamasti ainsaks kahjuks lõhutud ukselukk või aken.

Enam ei pea Sa vargusest tekkinud varalise kahju pärast muretsema – suuremad kaod saavad niikuinii ära hoitud, järelejäänud osa aga korvab turvagarantii. Selleks et Sinu vara saaks õiglaselt hüvitatud, ära unusta täita järgmiseid tingimusi:

 • Sa pead olema liitunud G4S Koduvalve täis- või kombineeritud teenusega
 • valveleping peab olema aktiivne (leping ei tohi olla peatatud/lõpetatud)
 • valveobjekti peab kasutama elamiseks
 • valveobjekt peab sissemurdmise/varguse hetkel olema valvestatud
 • valvesüsteem peab olema töökorras, mille tagab regulaarne hooldus

Sulle välja makstava hüvitise ülempiir on 5000 eurot, mis on enamikul juhtudel rohkem kui piisav. Statistika näitab, et keskmine vargusega tekitatud kahju meie objektidel on garantii ülempiirist mitu korda väiksem, piirdudes tihtipeale ainult ukse või akna lõhkumisega. Kahju hüvitamine on kiire –korvame Sinu kaod hiljemalt ühe kuu jooksul pärast seda, kui oled meile edastanud varguse asjaolude ja kahju hüvitamisega seotud vajalikud andmed. Omavastutuse pärast ei pea Sa ka muretsema, kuna seda polegi.

Koduvara (tehnika, olulised esemed jms) kahju hüvitame vara samaväärsena taassoetamise väärtuses. Lisaks asjadele laieneb garantii ka Sinu kodu siseviimistlusele. Seega jääb Sinu elamine endistviisi kenaks, kuna hüvitame maja või korteri siseviimistluse kahjustuste parandamise kulud nende taastamisväärtuses.

Kui soovid lisainfot G4Si koduvalve turvagarantii kohta, tutvu selle täpsete tingimustega siin.

Mida teha, kui Sinu kodus on käinud soovimatud külalised?

Rahu, ainult rahu. Kui Sinu kodus on käinud vargad, pea meeles, et turvagarantii aitab hüvitada tekkinud kahjud. Hingasid sügavalt sisse ja välja? Korras! Nüüd vaatame, kuidas peaksid toimima, et Sinu kahju saaks kiiresti käsitletud.

 • Teavita kohe juhtunust politseid ja järgi nende juhiseid. Enne politsei saabumist võid valveobjektile siseneda ainult suurema kahju ärahoidmiseks.
 • Kombineeritud teenuse puhul võid häire korral G4Si patrullekipaaži asemel ise valveobjekti kontrollima minna. Turvagarantii kehtib, kui teavitad sissemurdmise/varguse avastamisel ühe tunni jooksul G4Si juhtimiskeskust telefonil 651 1911 ja kohale sõitnud patrullekipaaž fikseerib sissemurdmise/varguse toimumise.

 • Esita politseile väärteo- või kriminaalmenetluse algatamise avaldus.
 • Kui Sinu kodu on kindlustatud, informeeri kohe ka kindlustusandjat ning esita talle kõik kahjukäsitluseks vajalik. Kui kindlustus on kahju hüvitanud, teavita sellest viivitamatult ka G4Si aadressil turvagarantii@ee.g4s.com.
 • Saada 3 kuu jooksul alates sissemurdmisest/vargusest G4Sile (turvagarantii@ee.g4s.com)
  • allkirjastatud kahjuavaldus 
  • isikut tõendava dokumendi koopia
  • politsei tõend avalduse esitamise kohta
  • tõendid juhtumi põhjuste ja tekkinud kahju suuruse kohta
  • kindlustuspoliisi koopia (kui valveobjekt on kindlustatud)
 • Täida G4Si ja kahjukäsitleja juhiseid ning vasta kõigile küsimustele.

Kui vajad abi avalduse täitmisel või lisainfot, helista numbril 651 1911 või saada oma küsimus aadressil turvagarantii@ee.g4s.com.