Sinu eest valvel!

Ühiselamu

G4S ühiselamu pakub öömaja kõikidele soovijatele

G4S ühiselamu pakub SOODSA hinnaga turvalist majutust.
Ühiselamu asub Tallinnas, Järvel, Marsi tänav 10. 

Ühiselamus on kahe toaga boksid. Ühes toas on kaks voodit, kirjutuslaud, toolid, riiul ja riidekapp. Kahe toa peale on kasutada duširuum, WC ja kööginurk, milles asub lisaks söögilauale, pliidile ja külmkapile ka pesumasin. Võimalik on üürida voodikohta või tervet tuba.

Ühiselamu asub kesklinna lähedal. Linnasüdame ja teiste linnaosadega on väga hea transpordi ühendus ning lähim ühistranspordi peatused asuvad 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Vaid 300 m kaugusel asub Tondi Selver, millest leiab lisaks toidupoele ka näiteks apteegi, juuksuri, postipaki automaadid ja pesumaja. Samuti on läheduses K-Rauta ehituspood, erinevad söögikohad ja lai valik sportimisvõimalusi alates tennisekeskusest kuni spordisaalini. Kaugele ei jää ka kaunis parkmets, kus on aastaringselt kasutatavad tervisespordirajad.

Ühiselamus valitseb rahulik ja sõbralik õhkkond. Elanikeks on põhiliselt G4S töötajad, külalised ja välistudengid. Maja hoovis on võimalik tasuta parkida ja elanike kasutada on ka rattaparkla. Voodikohta on võimalik üürida vastavalt vajadusele kas üheks ööks või ka pikemaks perioodiks. 

Pildid:  


 

Hinnad:

  • Üks öö 25 € / voodikoht
  • Üks kuu alates 210 € / voodikoht


Kui soovid üürida voodikohta või sul on lisaks küsimusi, siis võta meiega ühendust kirjutades kalev.polluaas@ee.g4s.com või helistades tööpäeviti ajavahemikul 7.00-16.00 telefonil +372 504 7344.