Tule trenni!

Naudi arvukaid sportimisvõimalusi, mida pakub G4S Spordiklubi.

G4S on tuntud nii tipp- kui ka noortespordi toetajana. Meie soov on panustada ühiskonda laiemalt ning sotsiaalselt vastutava ettevõttena peame enda kohuseks aidata tippsportlastel keskenduda hea tulemuse saavutamisele, et nad saaksid olla eeskujuks noortele, kes vajavad teenäitajaid ja iidoleid, kes annaks motivatsiooni harjutada ja järjest paremaid tulemusi saavutada.

Sport pole aga oluline vaid tulemuste parandamise eesmärgil. Igapäevane liikumine tagab hea tervise ja rõõmsa meele. Loomulikult on see oluline head füüsilist vormi nõudvatel töödel, nagu paljud turvasektori ametid on. Vähemalt sama oluline on see ka kõigil neil ametitel, mis töö raames ei paku väga suurt füüsilist koormust ja võimalust ennast liigutada. AS G4S Eesti on toetanud MTÜ-d G4S Spordiklubi, kes propageerib sportlike harjumuste levikut ja soodustab spordiga tegelemist laiemalt. Astuge kasvõi kogu perega spordiklubi liikmeteks, sest spordiklubi pakub väga soodsalt võimalusi tegeleda erinevate spordialadega.

G4S asutanud MTÜ G4S Spordiklubi, mis pakub laialdast võimalust erinevate spordialadega tegelemiseks kõigile oma liikmetele ja ka liikmete lähedastele.

Oled jõusaaliinimene või meeskondliku spordi fänn, G4S Spordiklubis leidub tegevusi igale maitsele!
Sportimine peletab väsimuse ja hoiab keha trimmis. G4S Spordiklubis ootavad sind lisaks rõõmsameelsed liikmsed, kellega pärast pikka tööpäeva mõnusas meeleolus maast ja ilmast rääkida. Nii sujuvad ka tööpäevad libedamalt! 
Miks astuda G4S Spordiklubi liikmeks?
  • G4S Spordiklubis on lai valik sportimisvõimalusi. Kindlasti leiad sealt endale midagi sobivat. 
  • G4S Spordiklubi liikmena saad tasuta või peaaegu tasuta osaleda sportlikel suurüritustel, kuhu klubi läheb oma võistkonnaga. Sügisjooks, Tartu maraton ja Tartu rattaralli on vaid mõned näited.
  • Koos sinuga on sportima oodatud ka sinu abikaasa ja lapsed – tõeline kvaliteetaeg perega!
  • Sportides koos teiste G4S Spordiklubi liikmetega (keda on palju!), kasvatad hüppeliselt oma sõprusringkonda.
  • Kas aastaringne rannavorm ja tugev tervis said juba mainitud?