Sinu eest valvel!

Detsember 2014

Reedel algab korvpalli EM piletite üksikmüük!

  • Kuupäev: 09.12.2014
    Autor: Priit Sarapuu

Suure korvpallisõbrana kutsume Sindki seda sporti toetama ja mis võiks olla veel parem moodus, kui minna ise kohale mängu vaatama! Ja mitte tavalist mängu, vaid Eesti koondise jaoks peaaegu et ajaloolise tähtsusega turniiri, mis peetakse kohe meie külje all Riias.

G4S pole oma korvpallilembusest kunagi saladust teinud. Sellest on korduvalt lõiganud kasu ka meie kliendid: võimaluse korral oleme neile alati soodushinnaga korvpallipileteid pakkunud, mõnel juhul lausa tasuta välja jaganud. Oleme veendunud, et toetavatest fännidest koosnev publik mõjub kohati sama hästi kui kuues mees väljakul!

Nüüd aga on tulnud aeg tegutseda koos, et muuta 2015. aasta tõeliselt meeldejäävaks! Meie Eesti korvpallikoondis on üle 14 aasta taas jõudnud Euroopa meistrivõistlustele, mille alagrupimängud toimuvad esimest korda ajaloos korraga neljas riigis: Prantsusmaal, Horvaatias, Saksamaal ja Lätis.

Eesti alagrupimängud toimuvad meile väga lähedal – Riias –, kus meie koondis läheb 5.–10. septembrini lõunanaabrite korvpalliväljakutel vastamisi Tšehhi, Belgia, Ukraina, Leedu ja Läti rahvuskoondisega.

Juba 12. detsembril algab Eesti fännisektori piletimüük! ON AEG osta endale, sõbrale, emale-isale ja miks mitte ka naabrimehele korvpalli EMi pilet ja saada osa meie mängust! Jõulude eel on see veel eriti kaval, kuna nii murrad ühtlasi oma kingimured.

12.–29. detsembrini on võimalik Eesti fännitsooni pileteid soetada Sportlandi poodidest üle Eesti. Kui pileteid jätkub, siis alates 29. detsembrist müüb Riia EMi pääsmeid ka Piletilevi.

Tegutse kiiresti, sest erinevalt jõuluvana kingikotist ei ole Eesti fännisektor kummist!

Rohkem infot: www.basket.ee või www.eurobasket2015.ee

Priit Sarapuu

Eesti Korvpalliliidu juhatuse liige

AS G4S Eesti juhatuse liige

Kategooriad: Detsember 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar