Sinu eest valvel!

Detsember 2014

Koduvalve kliendi jaoks on parim G4S Kodukindlustus

  • Kuupäev: 09.12.2014
    Autor: Tarmo Pärjala

Kasutades G4Si turvagarantiiga koduvalveteenust, oled varguse riski viinud miinimumini. Kas teadsid, et kõikide teiste riskide vastu aitab Sind G4Si kodukindlustus?

Aasta lõpp on paljude jaoks aeg, kus pikendada kodu kindlustust. Osa kindlustab selleks, et panga nõuded oleks täidetud. Teised pigem selleks, et kõik vara ohustada võivad riskid oleksid kaetud ja ükski õnnetus ei saaks igapäevast elurütmi kardinaalselt sassi lüüa. Usume, et G4Si kliendina kuulud pigem teise gruppi. Kui nii, siis jätka lugemist, sest meil on Sulle pakkuda ainulaadne kindlustuslahendus – G4S Kodukindlustus.

G4S Kodukindlustus on loodud spetsiaalselt koduvalve klientidele. Koduvalve viib varguse riski miinimumini ning vähendab seeläbi olulisel määral teisigi riske. See annab suure eelise vara kindlustamisel.

Näiteks jõuab tulekahju korral tänu süsteemi ühendatud suitsuandurile info kiirelt G4Si  juhtimiskeskusesse. Meie saame enamasti esimesena teada ka tormikahjudest ja voolu kadumisest. Nii võid olla kindel, et elektrivoolu kadumise tulemusena ei sula üles sügavkülmik ega lakka töötamast maja küttesüsteem, mis halvimal juhul võib lõppeda torustiku külmumisega. Need on vaid mõned näited, kuidas valvesüsteem aitab kaasa erinevate kahjude ärahoidmisele või nende võimalikult kiirele avastamisele. Valvesüsteemi on võimalik lisada ka veelekkeandureid, madala temperatuuri andureid, olmegaasi lekkeid avastavaid andureid, mis kõik viivad kindlustusriskide realiseerimise tõenäosuse oluliselt madalamale.

Valvesüsteem aitab paljud õnnetused kiirelt avastada. G4Si patrullekipaažide võrgustik, mis on Eesti suurim, on õnnetusjuhtumitele alati valmis kiirelt reageerima. Just operatiivsus on oluline, et õnnetusjuhtumi tekkides edasine kahju levik kiirelt tõkestada ja hoida ära vara täielik hävimine. Seda kõike saame Sulle kui G4Si kliendile pakkuda.

Meie aastatepikkune statistika on olnud suureks abiks kindlustuspartnerile Seesam Insurance AS, kes on kindlustusriski kandjana aidanud meil välja töötada G4S Koduvalve kliendile sobivaim eksklusiivne kodukindlustuspakett. Sobivus ei seisne ainult soodsas hinnas, vaid ka keskmisest palju laiemates kindlustuskatete ulatuses, mis vastab ka nõudliku kliendi ootustele.

G4S Kodukindlustuse teevad Sinu jaoks parimaks:

  • soodne hind tänu G4S Koduvalve kliendi madalale turvariskile.
  • laiad kindlustuskatted rahuldavad väga nõudlikke vajadusi tänu konkurentidest erinevatele kindlustusvõimalustele. G4S Kodukindlustust aktsepteerivad kõik Eestis tegutsevad pangad.
  • null-omavastutus, kui kahju tekke fikseerib valvesüsteem. G4S Koduvalvel on mitmeid häid funktsioone, mida tasub kasutada ka ise kodus olles.
  • lihtsus ja kiirus – kõiki kodu turvalisusega seotud lepinguid saad sõlmida spetsialisti abil ja ühes kohas. Lisaks nõustamine telefoni teel.
  • mugavus – G4Si patrull aitab vormistada nii kahjuteadet ja kahjuavaldust.
  • kindel seljatagune – keerukatel kahjujuhtumitel kaitseb Sinu huve sõltumatu kindlustusspetsialist.

G4S Kodukindlustuse kohta saad täpsemalt lugeda siit.

Tarmo Pärjala

turundusjuht

Kategooriad: Detsember 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar