Sinu eest valvel!

Detsember 2014

Miks on maakodude turvalisus oluliseks teemaks?

  • Kuupäev: 09.12.2014
    Autor: Jaan Nappus

Maakodud ja muud hooajalise kasutusega objektid, nagu suvilad ja tööriistakuurid, on kodudest palju haavatavamad, kuna on suurema osa ajast omaniku järelevalveta. Ometigi näitab meie statistika, et võrreldes „päris" kodudega on turvafirma valve all vaid imeväike osa hooajalistest kodudest. 

Meie viimatine kliendiuuring näitas, et ligi 80 protsendil meie klientidest on lisaks G4Si valvatavale varale teisigi objekte, mis võiksid valvet vajada. Alati on hea järgida elementaarseid turvareegleid, nagu väärtuslike asjade kindlas kohas hoidmine ja turvalukkude kasutamine, kuid kõige tõhusama kaitse tagab ikkagi valvesüsteem. Seda enam, et tänapäevased turvalahendused pakuvad hoopis laiemaid võimalusi kui kümme või isegi viis aastat tagasi.

Jälgi ja juhi maakodus toimuvat, mil iganes soovid

Traditsiooniliste sõrmistiku abil juhitavate valvesüsteemide kõrval teevad ilma nutikad lahendused, mis võimaldavad sooritada kõiki koduvalvega seotud toiminguid arvuti või telefoni teel ning lisaks sellele juhtida veel teisigi seadmeid, mis on valvesüsteemiga integreeritud.

Üheks uue põlvkonna lahenduseks on samas uudiskirjas eespool kirjeldatud Koduvalve Pluss süsteem, mis sobib iseäranis hästi maakodudele. Võimalus tellida igal ajahetkel oma nutitelefoni ekraanile pilt majas toimuvast peaks kõnetama enamikku maakodude omanikest. Samuti oluliste lülide, nagu küttesüsteem ja valgustus, valvesüsteemiga integreerimine, et neidki sama rakenduse kaudu telefoni teel juhtida.

Õige pea on oodata midagi head

Kui Sinagi omad lisaks kodule muud vara ja oled mõelnud selle valve alla panemisele, on meil Sulle üks üllatus! Soovime kogu hingest, et meie kliendid ei peaks muretsema ei oma kodu ega muu vara turvalisuse pärast, seda eriti pühade ajal. Sellega seoses teeme Sulle lähiajal ühe väga hea pakkumise. Kuna detsember on teadupärast üllatuste kuu, ei hakka me kõike head siinkohal välja rääkima, vaid palume Sul hoida silmad-kõrvad lahti – vastavasisuline teavitus potsatab Sinu e-postkasti õige pea!

 

Jaan Nappus

müügidivisjoni direktor

Kategooriad: Detsember 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar