Detsember 2014

 • Reedel algab korvpalli EM piletite üksikmüük!

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Priit Sarapuu

  Suure korvpallisõbrana kutsume Sindki seda sporti toetama ja mis võiks olla veel parem moodus kui minna ise kohale mängu vaatama! Ja mitte tavalist mängu, vaid Eesti koondise jaoks peaaegu et ajaloolise tähtsusega turniiri, mis peetakse kohe meie külje all Riias.

 • Uue põlvkonna koduvalve

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Kristjan Mikk

  Kujuta ette, et oled astumas lennukile ja ees terendab puhkus soojal maal, kui Sulle helistatakse G4Si juhtimiskeskusest. Murelik klienditeenindaja uurib, kas Sinu koju oleks vaja saata patrullekipaaž seoses sealt juhtimiskeskusesse jõudnud häiresignaaliga. Mida teha? Kõik lähedased on hõivatud ning Sinu kodus ei ole ka videokaameraid, mis aitaksid asjasse selgust tuua. Siiski haarad taskust nutitelefoni ja näed selle ekraanilt pilti oma kodust, kust paistab, et kõik asjad on omal kohal ning tegu oli valehäirega. Võid rahulikult välja hingata, patrulli minema saata ja end lennukis mugavamalt istuma sättida. Ulme? Ei, hoopis uudne lahendus, mis kaasneb G4S Koduvalve Pluss teenusega.

 • Koduvalve kliendi jaoks on parim G4S Kodukindlustus

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Tarmo Pärjala

  Kasutades G4Si turvagarantiiga koduvalveteenust oled varguse riski viinud miinimumini. Kas teadsid, et kõikide teiste riskide vastu aitab Sind G4Si kodukindlustus?

 • Valmista maakodu ette turvaliseks talvitumiseks

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Villu Õun

  Enne suvise puhkepaiga talvituma jätmist tuleks see ette valmistada nii kargeks talveks kui ka kindlustada ootamatute külaliste vastu. Turvameetmed võiks üle vaadata ka eramus, eriti kodude puhul väljaspool keskusi, et pühadeaeg oleks ikka päriselt ka pühadeaeg.

 • Miks on maakodude turvalisus oluliseks teemaks?

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Jaan Nappus

  Maakodud ja muud hooajalise kasutusega objektid nagu suvilad ja tööriistakuurid on kodudest kordades haavatavamad, kuna viibivad suurema osa ajast omaniku järelevalveta. Ometigi näitab meie statistika, et võrreldes „päris“ kodudega on turvafirma valve all vaid imeväike osa hooajalistest kodudest.

 • Muretud pühad

  Kuupäev: 09.12.2014
  Autor: Eero Liivandi

  Pühade eel jagatakse meile igalt poolt nõuandeid, kuidas erilist aega maitsva toidu, kaunite dekoratsioonide või muu sellise abil mõnusaks muuta. Palju vähem räägitakse sellest, kuidas kõiksugu särisevate roogade ja põlevate küünalde keskel tagada kodu ohutus. Panime kirja mõned olulisimad turvasoovitused, millest juhindudes veedad pühad kindla peale rahuliku südamega.