Videolahendused

Lihtsuses peitub võlu – G4Si uus ja väga mobiilne videovalve

 • Kuupäev: 19.01.2022
  Autor: G4S

Kuidas valvata midagi, millel seinu veel ei ole ning mis pidevalt muutub – näiteks ehitusobjekti, kaevandust või laoplatsi? Mida teha, kui ei soovi palgata valvurit ega vedada kaableid, aga valvata on vaja? G4Si uus teenus – mobiilne videovalve – lahendab kõik eelmainitud mured ja pakub veel palju rohkemgi. Loe edasi ja saad teda, kellele ja kuhu täpselt uus valveteenus mõeldud on.

Mobiilse videovalve muudab eriliseks selle lihtsus
Sina avaldad vaid soovi saada valve ja meie teeme kõik ülejäänu. Selgitame välja vajadused, vaatame objekti üle, paigaldame seadmed ning lepime kokku valveaja pikkuse ja mahu. Vajadusel reageerib häiretele lähim G4Si ekipaaž. Kuna G4Sil on üle Eesti 70 ekipaaži, reageerime ruttu.
Samuti on kiire seadmete paigaldus, sest kasutame tipptasemel tehnoloogiat, mis mõeldud just ajutist sorti valveteenuse korraldamiseks.
Kuna mobiilsele videovalvele kohaselt käib valvestamine mobiilirakendusest, on kasutamine samuti lihtne ja selle saab selgeks kiiresti.

Mobiilse videovalve pakett sisaldab:

 • objekti valvet (tehniline valve);seadmeid;
 • valveseadmete rikete seiret G4Si juhtimiskeskuses;mobiilirakenduse kasutusõigust – läbi äpi objekti valvestamist;
 • mobiilirakenduse (äpi) kasutamise õigust;
 • patrullekipaaži reageerimist häireolukorrale;
 • kohustuslikku valveseadmestiku plaanilist hooldust 4 korda aastas (et tagada akude kestvus ja objekti valve) – tasu vastavalt hinnakirjale.  
   

Milliseid seadmeid mobiilne valveteenus kasutab?
G4Si mobiilne videovalve põhineb Eesti ettevõtte Reconeyezi seadmetel.
Reconeyezi valveseadmed on spetsiaalselt mõeldud välitingimustesse ehk taluma nii tuult, kuumust kui kõvasid külmakraade (+60 C° / –40 C°).
Kaamera kasutab objekti tuvastamiseks passiivset infrapuna koos tehisintellektiga, mis analüüsib igat objekti, enne kui häire välja saadab. Targad kaamerad edastavad kõrgkvaliteetsed pildid G4Si juhtimiskeskusele igasugustes ilmastikuoludes. Kõik see kokku aitab vähendada valehäireid, sest tark kaamera saab analüüsi teel ise aru, kas tegu on jooksu pannud koeraga või objektile tunginud pätiga.
Seadmete akud peavad näiteks vastu kuni 400 päeva või 50 000 sündmust ja võimalik on paigaldada ka lisaaku. See aga tähendab, et ühtegi juhet vedama ei pea ja aku tühjenemise pärast pole samuti vaja muretseda.

Turvaline turvalahendus pilves 
Seadmed kasutavad usaldusväärset, turvalist ja energiasäästlikku ühendust. Pildid võimalikust sissetungist saadetakse üle õhu G4Si juhtimiskeskusesse, kes on Sinu eest valves 24/7.
Sina saad valvestamiseks ja valve maha võtmiseks kasutada äppi, mis võimaldab Sul mugavalt oma telefonist ka valvekordi ajastada. Teenuse veebirakendusest saad aga vaadata objektiga seotud sündmusi ning häirelogi. 

Kellele on G4Si mobiilne videovalve mõeldud?
Nagu alguses öeldud, sobib mobiilne videovalve lahendus eriti hästi objektidele, kus pole tavaliste valveseadmete jaoks sobivaid tingimusi, näiteks elektrit. Samuti objektidele, mis pidevalt muutuvad ja kus valveseadmeid on vaja tihti ringi paigutada, sest seadmed toimivad akutoitelt. Kuna seadmed on väga vastupidavad ja loodud taluma ekstreemseid tingimusi, saavad edukalt valvatud ka kõik objektid, kus valve peab vastu pidama igale ilmale.Mobiilset videovalvet soovitame näiteks:

 • ehitus- ja laoplatsidele;
 • tööstustesse;
 • kaevandustesse;
 • avalikele territooriumitele, nagu näiteks parklad ja väljakud;
 • piiratud territooriumitele, näiteks prügimäed.
   

G4Si mobiilse videovalve kohta saad rohkem ja täpsemat infot meie müügiesindajate käest. Kui Sinu hallataval objektil on vaja üht täpset, vastupidavat ning kiirelt ja lihtsalt paigaldatavat valveteenust, võta kohe ühendust, kirjutades g4s@ee.g4s.com või helistades telefonil 651 1700.

Kategooriad: Videolahendused  

Kommentaarid

Lisa kommentaar