Videolahendused

Veikko Raasuke kutsuti Milestone'i nõukotta

  • Kuupäev: 04.05.2016
    Autor: Esme Kassak
27. aprillil sai G4S Eesti tehnoloogia arendusjuht Veikko Raasuke kutse kuuluda värskelt asutatud Milestone'i tehnoloogia nõukotta (Milestone Advisory Board). Veikko kandidatuuri esitas Milestone systems A/S-i Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni asepresident Thomas Lausten ning ettevõtte juhtkond kinnitas selle.


Veikko tutvustamas Milestone'i videovalvelahendust kliendiüritusel. Foto: G4S Eesti

Veikko sõnul on tegemist väga suure tunnustusega, et sellisel tasemel kutse saime. "Kindlasti on tehnoloogia nõukotta kuulumine oluline ka meie klientide jaoks, kuna nad saavad olla veendunud, et tehes koostööd G4Siga on nad valinud endale parima võimaliku partneri Baltikumi turul," lisas Veikko.

Milestone'i nõukoda koosneb valitud partneritest ja klientidest, kel palutakse jagada oma nägemust, kogemusi ning nõu. Selle eesmärk on tagada, et Milestone pakub jätkuvalt turu parimaid tooteid ja teenuseid. Tehnoloogia nõukoda jagab seisukohti ja soovitusi kolmest lähtepunktist: äristrateegia, integreeritavad lahendused ja valmislahendused.

Veikko kutsuti eelkõige just integreeritavate ehk keerukamate lahenduste alamkotta. Selle liikmel on ka omad eelised: varasem info ning näiteks võimalus osaleda Milestone'i aruteludes, konverentsidel jmt üritustel. Kutse Veikkole oli nimeline.

Siinkohal on hea meelde tuletada, et detsembris käis Veikko juba teist korda Milestone Expert taseme koolitusel. Kõiki taseme sertifikaate väljastatakse kaheks aastaks. Intervjuus G4Si ajakirjale Sensor rääkis Veikko aasta alguses nii: "Jäin koolitusega rahule, sain teadmisi kinnistada ja paber ka taskus. Kahepoolne võit: koolitaja sai teadmisi juurde haldamise kohta, mina sain tugevaks teoorias. Mul õnnestus koolitusmaterjalides isegi mõned vead leida." Seega igati õige inimene, kelle arvamust kuulda võtta!:)

Milestone'ist

Milestone on juhtiv IP-põhiste videohalduslahenduste pakkuja maailmas, nende tarkvara kasutab rohkem kui 100 000 objekti. Milestone'i XProtecti videohaldustarkvara põhineb avatud platvormil, mis tähendab, et kolmandatel osapooltel on võimalus luua tarkvarale lisamooduleid ja selle kaudu lisada videovalvesüsteemile uusi funktsioone või integreerida seda erinevate teiste süsteemidega. Parimateks integratsiooninäideteks on innovaatilised videoanalüütika lahendused, sõiduki numbrituvastus, kassavalve, läbipääsusüsteemid, IP-fonosüsteemid, hooneautomaatika jne. 

Vaata lisaks:
Postitused  Milestone'i teemadel:
Kategooriad: Videolahendused  

Kommentaarid

Lisa kommentaar