Sinu eest valvel!

Veebruar 2014

Turvagarantii teeb G4S Koduvalve eriti atraktiivseks

  • Kuupäev: 10.02.2014
    Autor: Kristjan Mikk

1. veebruaril tõime turule unikaalse turvagarantii, mis laieneb kõigile G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenuse klientidele. Turvagarantii mõte on pakkuda klientidele täiendavat kindlustunnet – G4S Koduvalve viib miinimumini varguse esinemise tõenäosuse, sellele lisandunud garantii aga muudab olematuks vargusest tekkinud kahju.

Milles turvagarantii täpsemalt seisneb? Kliendi jaoks tähendab G4S Koduvalvega kaasnev garantii seda, et enam ei pea vargusest tekkinud varalise kahju pärast muretsema. Kui mõni ülbem varas otsustab saatust trotsides G4Si valvatavale objektile siiski tungida, päädib üritus enamasti ainult väiksemate kahjustustega. Statistika näitab, et keskmine vargusega tekitatud kahju meie objektidel piirdub ainult ukse või akna lõhkumisega. Varas lihtsalt ei jõua rohkem korda saata, kui juba saabub G4Si patrullekipaaž. Kui me ei ole piisavalt kiired, et hoida ära mistahes kahjustused, hüvitame need Sulle turvagarantii korras.

Makstava hüvitise ülempiir on 4000 eurot, mis, nagu eelnevast lähtub, on enamikul juhtudel rohkem kui piisav. Kahju hüvitamine on kiire – korvame Sinu kaod hiljemalt ühe kuu jooksul pärast seda, kui oled meile edastanud varguse asjaolude ja kahju hüvitamisega seotud vajalikud andmed. Omavastutuse pärast ei pea Sa ka muretsema, kuna seda polegi.

Turvagarantii laieneb nii koduvarale (tehnika, olulised esemed jms) kui ka siseviimistlusele. Viimane on eriti tore, kuna võid olla kindel – ka Sinu kodu kaunis väljanägemine säilib, juhtugu mis tahes.

G4S Koduvalve turvagarantii rakendumise tingimuste kohta loe täpsemalt siit, sealt leiad ka ülevaatliku õpetuse, kuidas varguse korral pead kaotamata oma kahjud õiglaselt hüvitatud saada.

Kristjan Mikk

teenuste arendusjuht

Kategooriad: Veebruar 2014   Turvagarantii  

Kommentaarid

Lisa kommentaar