Sinu eest valvel!

Veebruar 2014

Veelgi rikkalikum valik koolitusi

  • Kuupäev: 07.02.2014
    Autor: Jaan Nappus

Kas teadsid, et lisaks Sinu vara igakülgsele valvamisele pakub G4S laias valikus äri- ja turvakoolitusi? 2013. aastal tegime koolitusteenuse täiustamiseks palju tööd, laiendades programmi ja kaasates uusi professionaalseid koolitajaid. Siit leiad rohkem infot G4Si pakutavate koolituste kohta koos 2014. aasta koolituste kavaga.

Tuleohutus – eriti aktuaalne talveajal

Üks suurem valdkond, millele meie koolitused keskenduvad, on tuleohutus. Koolitame ettevõtte tuleohutuse ja evakuatsiooni eest vastutavaid isikuid, samuti tuletööde tegijaid ning aitame läbi viia evakuatsiooniõppusi.

Tuleohutusse tuleb suhtuda täie tõsidusega – sestap on ka riik vastavate õigusaktidega pannud ettevõtete õlule päris suured kohustused. Tuleb koostada enesekontrolliaruandeid, evakuatsiooniskeeme ja tulekahju korral tegutsemise plaane. Need tegevused on üpris mahukad ja nõuavad ka spetsiaalset väljaõpet. Siinkohal on ettevõttel kaks valikut: kas koolitada selleks välja keegi oma töötajatest või osta sisse terviklahendus spetsialiseerunud ettevõttelt. G4S osutab tuleohutushaldusteenust, kuhu kuulub ettevõtte varustamine kõige vajalikuga alates seadmete paigaldusest ja hooldusest kuni vastava dokumentatsiooni korrashoiu ning töötajate koolitamiseni.

Tegelikult on tuleohutuse teema märksa laiem ning ka eraisikutena peame juhinduma teatud nõuetest. Sellest tulenevalt püüame anda alati võimalikult palju asjakohaseid soovitusi, iseäranis kodu tuleohutuks muutmise teemal. Häid nõuandeid saab lugeda näiteks siit ja siit.

Professionaalidelt professionaalidele

Meie valikus on ka erinevad turvatöötajate kvalifikatsioonikursused, lennundusjulgestuse kursused ja palju muid turvakoolitusi. Viime läbi ka valeraha- ja esmaabikoolitusi ning pakume täiendusõpet turvatehnikutele. Eespool loetletud koolitused on mõeldud kõikidele äriettevõtetele, sealhulgas teistele turvaettevõtetele, ning nendest on lõiganud kasu ka meie enda töötajad.

Tutvu G4Si 2014. aasta koolituste kavaga siin.

Jaan Nappus

müügidivisjoni direktor


Kategooriad: Veebruar 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar