Veebruar 2014

 • Turvagarantii teeb G4S Koduvalve eriti atraktiivseks

  Kuupäev: 10.02.2014
  Autor: Kristjan Mikk

  1. veebruaril tõime turule unikaalse turvagarantii, mis laieneb kõigile G4S Koduvalve täis- ja kombineeritud teenuse klientidele. Turvagarantii mõte on pakkuda klientidele täiendavat kindlustunnet – G4S Koduvalve viib miinimumini varguse esinemise tõenäosuse, sellele lisandunud garantii aga muudab olematuks vargusest tekkinud kahju.

 • IP-salvesti, mis toob FULL-HD videopildi ka koju

  Kuupäev: 10.02.2014
  Autor: Veikko Raasuke

  Kas oled koduomanikuna mõelnud, et kodust või kasvõi suvilast eemal olemise ajal oleks hea omada ülevaadet seal toimuvast videopildi vahendusel? Varem oleksid suure tõenäosusega pidanud kasutama analoogsüsteeme, mille edastatud videopilt ei olnud kuigi kvaliteetne. Nüüdseks on tehnika arenenud nii kaugele, et enne valdavalt äridele mõeldud kõrgekvaliteedilist pilti võimaldavad IP-põhised süsteemid on tehtud kergesti kasutatavaks ka eraisikutele.

 • Mis saab sularahast?

  Kuupäev: 10.02.2014
  Autor: Peeter Torim

  Juba mitu aastat on räägitud, et Eesti majanduses ringleva sularaha hulk väheneb. Kas sularaha langebki mõne aasta pärast lootusetult iganenud kauplemisvahendi staatusesse või on veel vara elujõuline ühiskonna ehituskivi maha kanda?

 • Tagasisidet kliendirahulolu-uuringust

  Kuupäev: 10.02.2014
  Autor: Ene Raja

  G4S tänab kõiki kliente, kes osalesid 24. oktoobrist 11. novembrini kestnud kliendirahulolu-uuringus. Uuringu viis läbi Eesti juhtiv uuringufirma TNS Emor ning oma arvamust avaldas rohkem kui 2500 klienti.

 • Uuendused e-teeninduses

  Kuupäev: 07.02.2014
  Autor: Maarika Haavistu

  Et saaksid oma valveasju veelgi mugavamalt juhtida, täiustasime e-teenindust mitme uuendusega: nüüd on võimalik täiendada valveobjekti kohalesõiduinfot, tellida endale e-arve, kasutada postkasti mugavusi, määrata pildi järgi valveobjekti sõrmistik, kontrollida oma objektidel Koduvalve turvagarantii kehtivust ja palju muudki. Samuti lõime tegeliku keskkonna võimalustega demokonto. Pakub huvi?

 • Veelgi rikkalikum valik koolitusi

  Kuupäev: 07.02.2014
  Autor: Jaan Nappus

  Kas teadsid, et lisaks Sinu vara igakülgsele valvamisele pakub G4S laias valikus äri- ja turvakoolitusi? 2013. aastal tegime koolitusteenuse täiustamiseks palju tööd, laiendades programmi ja kaasates uusi professionaalseid koolitajaid. Siit leiad rohkem infot G4Si pakutavate koolituste kohta koos 2014. aasta koolituste kavaga.